reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem...

Dołączył(a)
23 Listopad 2016
Postów
8
Hej wszystkim Mam problem z zajściem w ciąże... Mam 23 lata i 5 lat temu byłam w ciąży wiec od razu z moim ówczesnym chłopakiem wzięliśmy ślub, ale niestety w trzecim miesiącu poroniłam. Od tamtego momentu staraliśmy sie o dziecko ale ja wogole nie mogłam zajść w ciąże, ale nie przejmowaliśmy sie tym. Kilka miesięcy temu poznałam cudownego faceta i rozstałam sie z mężem ale tutaj właśnie pojawia sie problem bo my bardzo byśmy chcieli mieć dziecko ale ja nadal nie moge zajść w ciąże i nie wiem czy cos ze mną jest nie tak po tym poronieniu czy jest może jakaś inna przyczyna? Jak macie jakieś podobne doświadczenia z ciąża i poronieniami to bardzo proszę o pomoc...
 
reklama
1. Czy na coś chorujesz?
2. Czy masz nadwagę/niedowagę?
3. Czy w Twojej rodzinie występował problem z zajściem w ciążę?
4. Czy masz regularne miesiączki?
5. Czy robiłaś podstawowe badania krwi: morfologia, tarczyca, HIV, toxo, cytomegalia?
6. Czy robiłaś cytologię?
7. Czy robiłaś USG?
 
Tak ale powiedział mi tylko tyle ze jestem jeszcze młoda i nie mam sie czym martwić, wiec... ale jak tylko wrócę do Polski to pójdę do innego.
 
1. Tak niestety mam łuszczycę.
2.Niedowagi ani nadwagi nie mam.
3.Moja siostra poroniła ale zaraz praktycznie od razu zaszła w ciąże i nie miała problemów żadnych.
4.Tak, miesiączki mam regularne.
5.Tak, robiłam i wszystko jest w porządku.
6. Cytologię robiłam i tez jest wszystko Ok.
7.W USG te nic nie wyszło tzn wszystko było dobrze.
 
To dupa nie lekarz kurde jak słyszę o takich lekarzach to coś mnie trafia....
Zrób sobie wszystkie hormony to pierwsze co powinnaś zrobić jak się długo starasz i nie wychodzi.
 
Ok. Dziękuję bardzo za pomoc na pewno tak zrobię, bo sama nie wiem co się dzieję a naprawdę już byśmy chcieli mieć dziecko. Jeszcze raz dziękuję za pomoc :*
 
reklama
Do góry