reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problematyczna sytuacja...

Chciałaby ale bardzo sie boi, mowilem jej ze za tydzień wynik sie nie zmieni, wiec zgodzila sie, ale dzisiaj raczej sie zmusi :/ Ogólnie domyslam sie co teraz o mnie myślicie, ale kazdy popełnia błedy, zreszta sama była swiadoma ze tylko sie przyjaznimy.... Zreszta dowiedziala sie ze wrocilem do bylej dziewczyny i jestes zła na mnie
 
reklama
Chciałaby ale bardzo sie boi, mowilem jej ze za tydzień wynik sie nie zmieni, wiec zgodzila sie, ale dzisiaj raczej sie zmusi :/ Ogólnie domyslam sie co teraz o mnie myślicie, ale kazdy popełnia błedy, zreszta sama była swiadoma ze tylko sie przyjaznimy.... Zreszta dowiedziala sie ze wrocilem do bylej dziewczyny i jestes zła na mnie
A można spytać o wasz wiek? To seks z nią miał być na pocieszenie czy tylko numerek bez zobowiązań? Ciąża wiele zmienia jak już. Test niech zrobi wszystko się wyjaśni a najlepiej jak dziewczyny radzą laboratorium i bhcg wtedy wszystko jasne będzie
 
Dla mnie to trochę dziwne, że dziewczyna, która teoretycznie nie chce być w ciąży uprawia seks bez zabezpieczeń w czasie okoloowulacyjnym. Jesteś pewny, że ona nie chciała Cię złapać na dziecko?
W końcu też z jakiegoś powodu jest zła na Ciebie, że wróciłeś do byłej dziewczyny
 
Po 21, oboje chcieliśmy bez zobowiązań. Nie wiem kompletnie, ja mam studia i ciezki kierunek, ktory ona zresztą tez studiuje... Tak, tak, ja jej to samo mówie, będę dalej naciskał, az do skutku ;/
 
Chciałaby ale bardzo sie boi, mowilem jej ze za tydzień wynik sie nie zmieni, wiec zgodzila sie, ale dzisiaj raczej sie zmusi :/ Ogólnie domyslam sie co teraz o mnie myślicie, ale kazdy popełnia błedy, zreszta sama była swiadoma ze tylko sie przyjaznimy.... Zreszta dowiedziala sie ze wrocilem do bylej dziewczyny i jestes zła na mnie
Każdy popełnia błędy, to prawda. Nie mam zamiaru prawic ci morałów. Wg mnie ryzyko ciąży jest niskie i prawdopodobnie koleżanka nie jest w ciąży, jednak stres i niewiedza są gorsze niż prawda.
Na pewno znajdą się dziewczyny, które chętnie posuszą Ci głowę. [emoji3]
Mam nadzieję, że przez obecną sytuację wylał Ci się kubel zimnej wody na głowę i zastanowisz się następnym razem zanim pójdziesz z kimś do wyrka. Śpij z kim chcesz, jesteś mlody, seks jest dla ludzi, ale myśl ZAWSZE o antykoncepcji. No i licz się z ewentualną wpadka (nie ma 100% antykoncepcji), wtedy niestety powinieneś wziąć odpowiedzialność za to dziecko. Pamiętaj o tym i zyj szczęśliwie, ale i odpowiedzialnie. [emoji846]
 
Ona mówila ze z tamtym tak robiła w kazdy dzien i nic nie było. Ja wtedy byłem pod wpływem, nie pomyslalem nawet. Nie sadze ze chciała mnie zrobić na dziecko, bo sama nie chce tego
 
Każdy popełnia błędy, to prawda. Nie mam zamiaru prawic ci morałów. Wg mnie ryzyko ciąży jest niskie i prawdopodobnie koleżanka nie jest w ciąży, jednak stres i niewiedza są gorsze niż prawda.
Na pewno znajdą się dziewczyny, które chętnie posuszą Ci głowę. [emoji3]
Mam nadzieję, że przez obecną sytuację wylał Ci się kubel zimnej wody na głowę i zastanowisz się następnym razem zanim pójdziesz z kimś do wyrka. Śpij z kim chcesz, jesteś mlody, seks jest dla ludzi, ale myśl ZAWSZE o antykoncepcji. No i licz się z ewentualną wpadka (nie ma 100% antykoncepcji), wtedy niestety powinieneś wziąć odpowiedzialność za to dziecko. Pamiętaj o tym i zyj szczęśliwie, ale i odpowiedzialnie. [emoji846]
to mi daje dużą nauczkę, dziękuję za pomoc
 
reklama
Do góry