reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problemy z oczkami

Próbowałam już jednego i drugiego, na razie nie daje rezultatu.
Jak do jutra się nie poprawi to chyba pójdę... bo dziś już za późno, nie przyjmą nas.

Dzięki Joluś!
 
reklama
Też miałam problem z ropiejącym oczkiem :-(. No i niestety nie pomogło przemywanie solą fizjologiczną(rumiankiem wszyscy mi odradzali), dopiero pomógł antybiotyk przepisany przez lekarza. Także chyba bez wizyty u lekarza się nie obejdzie.. Dużo zdrówka dla Małej!
 
Na oczko pani doktor zaleciła nadal przemywanie solą fizjologiczną i dała receptę na krople Biodacyna. W internecie wyczytałam że to jednak antybiotyk.
 
hej iza
ja też mam ten sam problem,mała kaszle,kicha i te smarki rozciera po twarzy,i właśnie spuchły jej oczka i ma zaropiałe,przemywam już jej 3 dzień solą fizjolog. albo wodą przegot.,ale nie pomaga!bede musiała do lekarza się wybrać
 
byc może zatkały sie kanaliky łzowe no i czasami tędy katar wychodzi dziwne ale u dzieci tak ja wkraplałam homeooptic (lek homeopatyczny) lub gentamecin to na receptę i to najlepiej pomogło
 
Mojemu synkowi nie pomógł ani rumianek ani sól,za to rewelacyjnie spisał się świetlik,przemywałam mu dwa razy dziennie i oczko szybko doszło do siebie,a byłow strasznym stanie.Obeszło si bez antybiotyków
 
my tez walczylismy z ropka w oczku, własnie skonczylismy, najpierw tylko przemywałam, nie było rezultatów, potem były włączone krople biodycyna ( na recepte) - 3 dni bez rezultataów, i w koncu maść na gentamecin ( na recepte- 4 zł), rezultat super, po jednym na łożeniu, juz było lepiej- po dwóch aplikacjach ropa nie pojawiła się w ogóle
 
Ja mialam ten sam problem jak David byl malutkie, ale tez nie pomagalo przemywanie. Natomiast masc na antybiotyku pomogla od razu po jednym smarowaniu :tak:
 
reklama
Do góry