reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje nie tylko sklepowe

Ja od urodzenia na pieluchach firmy pampers lece i boje się eksperymentów, bo Martyna ma bradzo wrażliwą dupkę.
U nas niestety nie ma sklepów Stokrotka, bo chętnie kupiłabym kaszki...
 
Ostatnia edycja:
reklama
A u nas huggesy są the best:-) ostatnio zaczęliśmy używać 5 ale to dlatego że mieliśmy w domu duuużżżyyy zapas zakupionych w promocji a 4+ nam się pokończyły.
Na początku używaliśmy pampersów ale jakoś pare miesiecy temu odparzyły młodej dupke i juz teraz co założe to po dłuzszym czasie czerwona.
A no i jak w 4+ z hugges się spokojnie mieścimy tak w pampesy 4+ nie ma już szans
 
Adrianek schudł? :)
A ja kupiłam 5 rossmanowe :-) mam na przemian z huggisami zakichanymi które serwuję w dzień a na noc bejbidrima ;-) na święta Marcel 'dostanie' znowu pampki oryginalne bo niby miało być taniej z tymi inszymi a tylko się wkurzam... ;-)
 
My się już całkiem przerzuciliśmy na BabyDream'a. Na noc zakładam normalnego pampa ale te Baby też się sprawdziły. Ale jak ona całą noc śpi w jednym pampie a rano do takiego mokrego jeszcze kupe walnie to mam jednak większe zaufanie do pampów.
 
My się już całkiem przerzuciliśmy na BabyDream'a. Na noc zakładam normalnego pampa ale te Baby też się sprawdziły. Ale jak ona całą noc śpi w jednym pampie a rano do takiego mokrego jeszcze kupe walnie to mam jednak większe zaufanie do pampów.

ja juz dawno tylko Babydream używam,bo 20zł za 40szt, i nigdy jeszcze nie zawiodly
 
No ja też bym się przerzuciła ale nie ma Rossmanna na miejscu i muszę jechać kawałek. A Pampki ostatnio w Lidlu były za 39,99, więc wzięłam. I na noc i do lekarza zakładam.
 
reklama
Do góry