reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PROMOCJE!!!!

W realu jeat też promocja na pampersy- jumbopack kosztuje 43 zł, a ja zazwyczaj kupuję w tesco za 49.90
 
reklama
dziewczyny słyszałam, że piluch z promocji lepiej nie kupować, nawet jak są to firmowe pieluchy, bo ponoc są jakieś gorsze, dziecko nawet przsikuje na wylot... :laugh: ja mimo to się skusiłam na małą promocyjkę, i faktycznie, na wylot jeszcze nie przsikał, ale ciągle wylatuje z tej samej strony, jakby gumiki były nierówno... coś jest w każdym razie nie tak.
 
W biedronce jest promocja na pieluszki DADA 3 paczki kosztują 47,99 :)
Bardzo lubię te pieluszki bo nie wylatuje z nich bokiem co zdażalo nam się w pampers i huggies :(
 
hmmm... no to macie szczęście, albo ja mam pecha ;) w każdym razie nie wiem czy się jeszcze skuszę na promocje... I tak zwykle kupujemy pieluchy w hurtowni i drogo nie wychodzi. Ale literówki w tym moim ostatnim poście... ::) spieszyłam się strasznie!!! :)
 
reklama
No kurcze... ten post pisałam już trzy razy i mi wcięło! :mad: No to raz ostatni: melduje że gość który sprzedawał mi leżączek ma promocję w swoim sklepie do 5.03 ( www.bazarek.com ) I tak na przykład ten leżaczek do 18kg nie kosztuje jak wszędzie 200-230zł tylko 193, a zabawka którą chce kupić Kasi nie 180-200 tylko 150 ;D Ma też przecenione fajne wózki 3-kołowe gdyby ktoś był zainteresowany ;D

Ps. Estenskar- ja jestem z Gdyni i w Akpolu byłam. Jest super, tylko trochę daleko ode mnie :(
 
Do góry