reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocjones skleponess:)

reklama
My użuwamy pampersy 4, ale ostatnio kupiliśmy w rosmanie i mają inne rysunki co zawsze i są w jakieś zielone kropki pierwszy raz takie spotkałam i okazało się że K ma na nie uczulenie, odstwilam je.
Podobno w rosmanie jak są jakieś promocje na dany produkt to jest on gorszej jakości, tak samo było z mlekiem bebiko było po 9.80 i też dostał uczulenia na polichach po tym mleku.
Już nie kupję w rosmanie.
 
Bećka ja takie same kupiłam w niedzielę w auchanie i wcale nie w promocji bo po 55 zł:szok: Chyba wprowadzili nową serię i tyle.. Muszę chyba się przerzucić na jakieś tańsze..
Bo przechodzimy na 5 a ich jest mniej więc nie będę wydawać 50 zł co tydzień :no:
Możecie mi jakieś polecić?

A i jeszcze mam pytanie ile jest pampków "5" w paczce?
 
A ja kupiłam Happy 3D Flexi i muszę Wam powiedzieć, że jestem super zadowolona!
Do tej pory byłam wierna Pampersom. Raz tylko skusiłam się na Huggisy bo były w dobrej cenie i żałowałam. Do dziś nie skończyłam paczki, bo ich nie znoszę.
A te Flexi są super. Mięciutkie, cienkie i super chłonne. Bartek wchodzi w 4, i zdaje mi się że są ciut większe od Pampersów, a w paczce jest ich 70 szt.
 
astrid ja tez porzyciłam pampersy na rzecz tych happy 3D flexi i jestem super zadowolona - niczym sie nie różnią od pampków - a nawet tak nie śmierdzą jak osikane pampki ;-) i są tańsze, tzn w sklepie nie bardzo ale w necie kupuje jedną paczke 4 gdzie jest 70 sztuk za 36 zł :-) i biore odrazu 4 paczki - dwie do mnie dwie do siorki i za przesyłke nic nie płacimy, a w sklepach są za około 50 zł :-)
 
reklama
Do góry