reklama

Propozycje zmian na forum

Temat na forum 'Bielsko-Biała' rozpoczęty przez Olga RaQ, 26 Styczeń 2013.

1. Olga RaQ

Olga RaQ Fanka BB :)

tak jak w temacie :) czekamy na sugestie

ja mam takie pomysły: temat fryzersko-kosmetyczno-fitnessowy (ogólnie dbanie o siebie) - salony fryzjerskie, kosmetyki i inne takie :) no i myślałam o wątku w którym każda która będzie miała ochotę przedstawi się i napisze coś o sobie.

tematy o lekarzach, przychodniach które były połączyłam w jeden, to samo o sklepach ciążowych. stare "wątki główne" dałam do archiwum

acha, jeszcze temat eskulapa przekształcimy może w ogólny "gdzie rodzić"?

Ostatnia edycja: 26 Styczeń 2013
  2. pieszczoszka1988

pieszczoszka1988 Jestem mamusią

ja jestem za tematem o przedstawieniu się ,o tym dbanie o siebie np. zadbane mamy czy cos takiego( i tam tez mogły byśmy pisac o fryzjerach i takich tam..kosmetykach,fitnesach i wogole. i super tez ten temat gdzie rodzić ( fajnie pomyslane olga :) mądra kobitka )

3. reklama
  4. Mamba_2008

Mamba_2008 Bubusiowa Mama:)

Olga dobry pomysł ja bym watek urodowy nazwała Mamuśkowe SPA . Chyba wiadomo będzie o co chodzi . Co do klikniki Eskulapa to faktycznie wątek Gdzie rodzić ?? bedzie super.
    Dziewczyny może macie jakieś pomysły jeszcze ???

5. Tonya

Tonya Zadowolona z życia :)

Fajne pomysły, popieram :tak: A inne tematy to może same się nasuną w między czasie z potrzeby...póki co nic innego nie przychodzi mi do głowy. Przydałby mi się wątek o polecanych żłobkach i przedszkolach lub opiekunkach, ale te nasze bąki takie małe, że nie wiem czy ktoś miałby w tym temacie coś do powiedzenia.

6. pieszczoszka1988

tonya mysle ,że to był by super temat !

7. wiolonczela42

wiolonczela42 Fanka BB :)

Super tematy dla mnie numer jeden to zdecydowanie ten gdzie rodzić, interesowałoby mnie jeszcze gdzie w okolicach wybierac się z dziećmi na spacery, gdzie mogą się bezpiecznie pobawić, gdzie są fajne place zabaw, baseny, miejsca dla dzieci coś w tym kierunku

8. pieszczoszka1988

no dokładnie mnie też by to interesowało :) gdzie można się wybrac z dzieckiem :)

a co z tematami : np klub dla mam ,nutkowo zaprasza,aparat tens chyba nie są potrzebne?

9. Olga RaQ

Olga RaQ Fanka BB :)

Pieszczoszka, w temacie "aparat tens" było sporo pisane o poszczególnych porodówkach. przeniosłam z niego posty do "gdzie rodzić" (dawny temat kliniki eskulap, posty wstawiły się w odpowiednie miejsce wg daty) - jak na forum wejdzie ktoś szukający informacji o szpitalach to sobie przeczyta co inne osoby pisały

Nutkowo i o fotografii w końcu usunęłam jednak. dodam że usunięte tematy można przywrócić z powrotem.

Tematy o położnej, szkołach rodzenia i badaniach prenatalnych zostawiam - to na pewno przydatne tematy dla kobiet w ciąży, choć wiele w tych tematach teraz nie ma - może kiedyś bardziej się rozwiną :)

Propozycje nowych tematów to:
    - Mamuśkowe SPA :)
    - Miejsca przyjazne dzieciom :)
    - Przedstawiamy się :)
    ...zajmiemy się tym jutro :)

O żłobkach i przedszkolach założymy w razie potrzeby :) tak jak i inne tematy, które tak jak napisała Tonya - same się nawiną :)

jest OK? ;)

10. reklama
  11. Mamba_2008

Mamba_2008 Bubusiowa Mama:)

No nareszcie wiara zajrzała i rzuciła pomysłami;-) Mi sie podoba :-D

12. sosinka

sosinka Fanka BB :)

ja też jestem jak najbardziej za wszystkimi pomysłami... myślę, że faktycznie jak pojawią się nowe problemy, pomysły to wtedy na bieżąco będą tworzyć się nowe tematy...

Poleć forum