reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prosimy o Pomoc

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
do rogalowa2
Oczywiście dziekuje za pomoc .Rozumiem Panią bo jest wiele oszustów na świecie my jesteśmy ofiarami paru z nich .Ja puszczam te pytania w niepamie .Najwazniejsze żeby wyjś z dołka i móc sie odwdzieczyc w taki czy inny sposób .chciałbym bardzo znów tak twardo stapa po ziemi jak nie dawno i móc pomagac innym .na pewno to zrobie Bo jestem z pod znaku baran uparty jak osioł wiec postawie na swoim
pozdrawiam
 
Inka my na swoich profilach z Rogalową i innymi dziewczynami zamieściłyśmy takie wpisy :
POTRZEBNA POMOC! Mam młode małżeństwo z 2 miesięcznym synkiem. Obecnie zostali bez środków do życia. Oszukani przez nieuczciwych klientów byli zmuszeni zamknąć swoją firmę budowlaną. Potrzebna jest każda pomoc materialna. Ciuszki dla Filipka, chusteczki pieluszki, herbatka od 1 miesiąca a w szczególności mleko bebiko 1. Jeśli ktoś by miał cokolwiek co mógłby albo chciał podarować proszę o kontakt prywatnie.Jak kilka osób kupiło by np. po paczce chusteczek do pupy w biedronce które kosztują jakieś 4zł ktoś mleko inna osoba herbatkę. Dla poszczególnej osoby wydatek nie wielki a dla tej rodziny pomoc ogromna. Z góry w imieniu swoim a w szczególności tej rodziny BARDZO DZIĘKUJE!!!!!!!
 
Jeszcze pare dni temu miałam małe wątpliwości, ale Pańska sprawa nie dawała mi spokoju...tak więc przepraszam za dozę nieufności
Wszystko sie ułoży, będzie dobrze ! Ja co prawda mam 2 dziewczynki, ale poproszę o nr konta na pw - jeszcze dziś zrobię przelew
pozdrawiam serdecznie :)
 
panie Zbyszku,ja aktualnie choruje,leże plackiem,wiec wysylam przelew,,zakupicie sobie co zechcecie:)
POZDRAWIAM
 
Ja także chciałam pomóc Państwu i przede wszystkim Filipkowi. Proszę o nr konta i adres na priv to jeszcze dziś zrobię przelew.

Pozdrawiam gorąco i życzę dużo siły!!!
 
Wysłałem do wszystkich Pań wiadomośc priv i serdecznie dziekuje wszystkim Mama na forum:-)
 
reklama
Chciałem dodac że dzieki Paniom uda nam się stanac na nogi .Jestem Pewien że może nie od razu ale po jakimś czasie bedzie nas sta na adwokata io na załozenie sprawy i że oszusci zapłaca nam za to wszysto przez co teraz przechodzimy

Dziekuje Dziekuję Dziekuje:-):-):-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry