reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o opinie

Edym181

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Luty 2019
Postów
20
Witam proszę o opinie co myślicie o tym teście
 

Załączniki

  • IMG_20190206_151838.jpg
    IMG_20190206_151838.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 223
reklama
Zapewne "na żywo" kreska jest mocniejsza niz na zdjeciu. Mozesz powtorzyc test za kilka dni, powinna być mocniejsza albo dla pewnosci zrobić badanie krwi ;) Ale wygląda to na wczesną ciążę.
 
Jak tydzień po to teoretycznie kreska powinna być już widoczna bardziej ale u mnie było podobnie bo 5 dni po terminie okresu brak totalny nawet takiej lekkiej nie było a kilka dni później już wyraźna tyle że u mnie owulacja się przeusnela dlatego test tak późno pokazał najprawdopodobniej tobie też się przesunelo. Powtórz za dwa dni zobaczysz czy jest mocniejsza ale jak na moje oko pozytywny.
 
Jak tydzień po to teoretycznie kreska powinna być już widoczna bardziej ale u mnie było podobnie bo 5 dni po terminie okresu brak totalny nawet takiej lekkiej nie było a kilka dni później już wyraźna tyle że u mnie owulacja się przeusnela dlatego test tak późno pokazał najprawdopodobniej tobie też się przesunelo. Powtórz za dwa dni zobaczysz czy jest mocniejsza ale jak na moje oko pozytywny.
To zależy od czułości testu i poziomu bety. Kazdy ma inaczej. Nie wszyscy mają od razu mocne kreski. Ja mimo krotkiego cyklu (25dni) zrobilam test 2 dni przed spodziewaną miesiączką i kreska pokazała się od razu i to bardzo mocna. Najpierw pomyslałam, że jestem w ciąży dłużej a później, że blizniaki ;) Ale usg pokazało, że dziecko jest jedno a jego wiek zgadza się z terminem miesiaczki. Po prostu mialam wieksze stezenie hormonu. To podobno tez zalezy od plci dziecka. Ale tego chyba nie udowodnili w zaden naukowy sposob ;)
 
Myślę nawet, że zanim kupisz jeszcze kilka testów (chyba, że masz już zapas) warto zrobic jednak badanie z krwi. A jeszcze zapytam test był z pierwszego moczu?
 
reklama
reklama
Do góry