reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął...

jest taka jedna dziewczyna:/ niestety ;/ zreszta wiele się już przewineło takich nam przez forum ;/ sama dałam się nie raz nabrać
Aniu trzymajcie sie kochana mocno i równiez wierzę że limit na złe rzeczy w życiu Waszym juz został wyczerpany i wkońcu będzie juz dobrze!!! trzymam za Was mega kciukasy!!! i tez na tyle ile będe mogła postaram sie pomagac w miarę regularnie. buzka
 
reklama
Kfiatka bo teraz ludzą najłatwiej jest niczego nie widzieć!!! ale jestem z Ciebie dumna!!! :) wierzę kochana że wkońcu zostanie Wam to wynagrodzone co teraz przechodzicie!!! trzymam kciukasy!!! :*
 
Aniu kochana trzymaj się naprawdę to jest już poniżej pasa że tak Cię traktuja jak bys faktycznie nic nie znaczyła tylko dlatego że nie mieliście slubu:( makabra poprostu !!! ale dacie rade kochane dziewczyny!!!
 
Aniu, oby tym razem pomroczność jasna nie ogarneła kolejnych urzędników rozpatrujących Twoje odwołanie.


W kwestii punktów niestety nie pomogę, nie mam nawet pojęcia jak działa system, o którym piszesz:(
 
reklama
Kfiatka będzie dobrze.
Super ,że ruszyło.
Bardzo Wam kibicuję i wierzę ,że sprawiedliwość zwycięży !!!!:tak::tak:
 
Do góry