reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął...

Oj Aniu..ciężko się czyta.. od radości do łez..

Nie zrażaj się do ludzi całkiem. Sama wiesz jak jest.
Na nas możesz zawsze liczyć. Wierzę, że nigdy nie zostaniesz sama z Karolcią.
Trzymaj się dziewczyno kochana.
 
reklama
Aniu pamiętaj na nas możesz zawsze liczyć, wierzę w to podobnie jak Franiowa że nie zostaniecie w życiu same. kochana ja mocno trzymam kciuki za Was &&&&&&&
 
Aniu nie jesteś sama Ja przynajmniej kilka razy dziennie myślę sobie co u was
To co piszesz, tak jak napisała Franiowa od uśmiechu do łez... ale zobaczysz wszystko będzie dobrze... trzymam kciuki za Ciebie i Karolinkę
 
Strasznie przykro czyta się drugą cześć Twojego wpisu (pierwsza oczywiscie jest wzruszajaca) ... Jestes ode mnie o rok młodsza, a zycie Cie tak straszliwie doswiadczyło, że nie moge nawet napisać, że wiem co czujesz, bo jestem świadoma, że nie wiem :-( Mam mimo wszystko nadzieję, że w zyciu Twoim i Karolinki pojawi się słońce, że los się uśmiechnie do Was - trzymam za to kciuki z całego serca!
 
Kochana Aniu!

Wszystko się ułoży, zobaczysz. Masz swoją kruszynkę która Cie kocha i kochać będzie całe życie. A i Twoja miłość do niej będzie wieksza każdego dnia, sama się przekonasz.

Nie martw się urzędami, tak zawsze jest że z nimi nie jest łatwo, ale sprawiedliwości stanie się zadość, mówię Ci. Mam kuzynkę która pośmiertnie uznawala ojcostwo swojej córeczki, była w podobnej sytuacji bo ciało ojca dziecka zostało skremowane. Odbyło się to tak że ojciec ojca dziecka dostał nakaz prokuratorski oddania DNA, musiał się zgodzić no i dziecko zostało uznane, teraz to już pannica, a kuzynka znalazła mężczyznę który pokochał je obie, myśli o ślubie. Tobie też się uda!

Ściskam Cię z całej siły i całuje malutką:****
 
Aniu ja też Cię mocno ściskam i życze Ci mnóstwo siły :)
Napisz jak u Ciebie z pampersami bo mam 3 paczki otwarty tych najmniejszych pampersów i moge wysłać ;)
 
kochani ja znów z prośbą o wsparcie naszej Ani i Karolinki :)
jeżeli ktoś chce pomóc i może to zrobić to proszę się zgłaszać znowu utworzymy listę pomocową :)
potrzebujemy :
-pampersy od rozm. 2 bo Karolka to duża babka :)
- pilne wkładki laktacyjne, bo idą jak woda :)
- mokre chusteczki bo tego nigdy za wiele
- ubranka od 74 rozmiaru
-kosmetyki dla malutkiej

listę uzupełniamy na bieżąco.

ja zrobiłam paczkę a w niej:
3 opakowania pampków rozm.2
chusteczki mokre 2 op
euforbium do apteczki aby było w zapasie
nurofen aby był na zaś
sól morska
kombinezon + rękawiczki
grzechotki dla małej
kilka ciuszków rozm 74
mleko Nan 1

dziękuję w imieniu Ani za okazaną pomoc *)
 
Aniu podziwia Cię za sile która masz !!! ciężko Ci i powiem że wszystkie moje problemy to pikuś prz Twojej aktualnej sytuacji :(
Twoja córka może być dumna że ma taka wspaniałą mame:) 3mam kciuki i będę się modlić codzień za Was. Oby "słońce świeciło dla Was kazdego dnia :)"
 
reklama
Aniu gratuluję przede wszystkim narodzin córeczki. Dużo przeszłaś - za duzo. cieszę się że jakos sobie radzicie i maleństwo jest zdrowe. pozdrawiam was serdecznie
 
Do góry