reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc dziewczynki:)

Wiecie co... ja tego trochę nie rozumiem... sytuacja u Kasi trwa już tyle czasu, a Ona nadal nie poszła do lekarza... no nie wiem czy to jest normalne. Takie rzeczy jak najszybcie załatwia się u lekarza, a nie czekanie co też powie któryś tam z kolei test. Pozdrawiam!

 
reklama
Napewno idź do lekarza i powiedz mu o tym. Skieruje cie na badania, a i w normalnym badaniu tez cos zauwazy jesli jesteś w ciąży.
 
Wiecie co moim zdaniem jej albo nie zalezy na ciazy albo jest nie rozsadna. Powinna isc do lekarza odrazu poniewaz przy krwawieniach ciazowych nie konsultowanych z lekarzem moze dojsc do nie małych komplikacji. Nie wiem na co ona czeka
 
Na co czekam...No wiec brzuszek urosl mi dopiero niedawno a niestety pracuje wiec do lekarza tez musze miec kiedy isc...Wiec to nie to ze nie zalezy mi na ciazy...Mysle ze w tym tyg dam rade sie wybrac wiec wtedy dam znac co i jak :-p
 
Zycze ci z całego serca zeby to była ciaza. a co do tego ze brzuch ci urosł nie dawno to nie odrazu po zaplodnieniu jest go widac... ja jestem w 27tyg i mam malutki.
 
Ja podejrzewam ze do zaplodnienia doszlo juz duzo wczesniej tylko moglam nie miec zadnych wzmozonych objawow...Jedyne co mi przychodzi na mysl to to ze czesciej sikam (ale tez bez przesady) i ciagle jestem zmeczona...
 
kasieńka nie przesadzaj że czasu na lekarza nie masz żadna praca nie jest aż tak ważna żeby się do lekarza nie wybrać
mam nadzieję że jeżeli jesteś w coiąży to wszystko z dzidzia jest ok i potm będziesz stawiała zdrowie dziecka i swoje na pierwszym miejscu a nie prace
 
reklama
Do góry