reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc dziewczynki:)

ja bym nie wytrzymała jak juz podejrzewasz że to ciąża idż prywatnie od razu cię pewnie przyjmnie albo przynajmniej jutro
 
reklama
ja bylam u lekarza 2 dni po pozytywnym tescie... Szefowa dała mi dzien urlopu. Gdybus wczesniej sie zdecydowala na wizyte to napewno tez mogla bys sie z szefem dogadac. I jak sie okaze ze naprawde jestes w ciazy to nie musisz odrazu rzucac pracy. Ja w zawodzie FRYZJER poszłam na chorobowe dopiero w 5 miesiacu.
 
No to faktycznie nie zbyt bezpieczne to dzwiganie... Ale jakby sie okazalo ze jestes w ciazy to napewno nikt by ci dzwigac nie pozwolil. A kasa z nieba sama nie spadnie chyba ze lekarz uzna ze nie powinnas pracowac
 
reklama
Do góry