reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę o pomoc !

Nieprzejmuj sie chamskimi wypowiedziami. Ja myśle ze niema szans na ciąze tak ze powodzonka :)



Denerwuje mnie cos takiego ale no cóż tacy są ludzie ja się grzecznie pytam a tu takie odpowiedzi otrzymuje pisze wyraźnie ze u mnie dziecko to nie problem nie wiem czy tu ktos czytać nie umie albo ja nie wiem ;/ Przecież po to jest forum żeby pytać prawda. Ja nie wiem czy te dziewczyny co tak pisze"nie miło" wszystko tak wiedzą czy co ?? Ale chociaż ty mi grzecznie odpisałaś Dziękuje :)
 
reklama
Ok, podsumujmy:
... A więc chodzi o to że mój okres pojawił sie 3.11.2012. i trwał on 4 dni( tzn ten 4 dzień to można powiedzieć że to już było plamienie ). cykle mam nie regularne. Dawniej miałąm co 28 dni a teraz cięzko mi powiedzieć bo jest to różnie. współżyłam z narzeczonym 5.11.2012. i wytrysk był we mnie. Wiec moje pytanie brzmi czy jest jakaś możliwe że doszło do zapłodnienia ?? Dodam też że ten okres był mniej obfity niż zawsze :) Pozdrawiam :)

03.11. zaczal sie okres, 05.11, czyli w drugim dniu cyklu wspolzycie.


Z tego co zauważyłam owulacje mam od jakiegoś tygonia mniej wiecej tzn bola mnie jajniki i pojawiła się śluz ;/ nie wiem co już o tym mysleć

Post napisany 18.11, czyli od 11.11, tak? Poza tym ze owulacja trwajaca tydzien to kuriozum, to miedzy stosunkiem, a poczatkiem owej owulacji minelo 6 dni, tak?

Przperaszam, ale mam wrazenie ze w czasie deszczu dzieci sie nudza.
 
Ale Kłaczku przecież cuda się zdarzają;-)Dziewczyna ma wspaniałego narzeczonego to niech i dziecko jej się trafi w sposób cudowny.Na poważnie to jak tylko ten jeden raz współżyłaś to nie ma szans (tzn cuda się ponoć zdarzają) poczekaj miesią c zrób test i się pochwal czy do cudu doszło .Szkoda zaśmiecać forum dr Google Ci najlepiej odpowie czy mogło dojść do zapłodnienia moim skromnym zdaniem NIE
 
Do góry