reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jesteśmy i My......

Haker dziękuję, pisz proszę do Nas.....dajesz tyle zrozumienia i ulgi.....w tych niepojętych dla nas chwilach.....
 
reklama
musze to napisac , dla Malenkiej Mai !
kiedy nie ma Ciebie,
Smutno płynie czas.
Nie ma gwiazd na niebie,
Nawet księżyc zgasł,
Ciągle pada deszcz,
Wolniej krąży ziemia,
Płaczą gałęzie drzew.
Kiedy Ciebie nie ma,
Smutek pada cieniem
Na pola i lasy.
Kiedy nie ma Ciebie,
Nie ma Twoich słów,
Tylko są marzenia.
Kiedy ujrzę Cię znów?

Malutka byłaś dzielną dziewczynką, wszyscy Cię kochają i nigdy nie zapomną!
__________________
 
To Dla Ciebie Aniołeczku...wiecznej wiosny...


tn_anemone.nem.jpg


Moniko, Marcinie....łączę się z Wami w bólu...
 
i ja tu jestem...............z przyzwyczajenia jak zawsze czekam ale ............................
Nie wiem co pisać przeglądam ciągle post Moniki i płacze a zarazem się uspokajam!!!!
Haker dziękuje za twoje słowa....................
Moniko pamiętaj że zawsze możesz tu zajrzeć i wygadać się nam my zawsze tu jesteśmy i czekamy.............
Może kiedyś się odważysz.Bądż silna Moniko i ty Marcinie!!!
Modlę się za was i za wasze pociechy w niebie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Czemu tak musi być ja wciąz zadaje sobie to pytanie i nie znam na nie odpowiedzi...............................
chyba długo jej nie poznam
Na wieniec właśnie ide przelać pieniążki ,a potem szybko wracam na forum musze to jest dla mnie jakaś terapia..........
[*]
[*]
[*] dla Majeczki małego Aniołka!!


Serce Malwiny
 
Witam!

Wpadłam w jakąś dziwną depresję. Czuję, że zabita została we mnie wiara i nadzieja. Już nie chce mi się myśleć, że i ja pokonam swój ból, bo jak Mai się nie udało - to komu? Tak mi brakuje codziennych porcji informacji, co u Mai...

Żal, smutek, ból - czy to kiedyś minie...

Nie tak miało być...

Moniko i Marcinie trwam przy Was myślami. Czemu Bóg daje Wam taki krzyż... Chyba dlatego, że potraficie go udźwignąć, ja nie dałabym rady...


Majeczko, Aniołku kochany - tęsknimy...
 
Moniko Twój post był po prostu piękny. Moim zdaniem wszyscy rodzice, którzy stracili swoje dziecko( a niestety jest ich dużo} powinni to przeczytać. Dzięki niemu wiem że Maja umarła szczęśliwa bo była przy mamie.to że pozwoliłaś jej odejść było największym okazaniem miłości o jakim w życiu słyszałam.
Moja szwagierka prawie 1,5 roku temu straciła dziecko. Malutki miał wtedy 2 tygodnie. Ona do tej pory nie pogodziła się z tą tragedią. Mam nadzieję że uda mi się podsunąć jej Twojego posta Moniko. Może jak to przeczyta to jakoś jej to pomoże. Psycholog nie może pomóc tak jak Ty to zrobiłaś. Dziękuję.
A Maja jest szczęśliwa z innymi aniołkami. Z Oliwką , Dominikiem. Na pewno się nią zaopiekowali.
 
Jestem i ja
Myślę, że ta ciągła obecność tutaj to nasze czuwanie, tylko tak możemy być obecni przy Majeczce, Monice i Marcinie.
Nie mogę się pogodzić :no::no::no:


[*]
[*]
[*] Dla Naszego Aniołka
 
reklama
KubyMamo chyba my wszystkie tesknimy za postami Moniki o wieściach co u Majeczki.......
Ale niewiem co mam pisać tylko tyle ze tęsknie i ja tak samo jak wszyscy ale i tak najbardziej tęskonia rodzice nie moge wyobrazić sobie ich bólu nie moge po prostu nie.............
To takie nie sprawiedliwe !!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
jestem zła na cały Swiat chyba ze tak jest poukładany.....



PS>FORUMOWICZKI JUTRO SĄ URODZINKI MAŁEJ WERONIKI CÓRECZKI DorisW O ILE WIEM MA 22 STYCZNIA 2 URODZINKI PAMIĘTAJMY O ZŁOŻENIU JEJ ŻYCZEŃ !!!!!!!!!:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
TO JEST KREWNA NASZEJ MONIKI -MAMUSI MAJECZKI !!!!!!!!!!!!!!
WERONICZKA JEST TEZ BIEDNA CHORUTKA DLATEGO NIE ZAPOMNIJMY O NIEJ :no::no::no::no:W TYM DNIU!!!


Serce Malwinymalwina3.jpg
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry