reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć dziewczyny!

W TV właśnie grają mecz, moj M ostro kibicuje, a ja tutaj he he...

Przez ostatnie dni zrealizowałam zmiany w mieszkanku, zakupilam kilka rzeczy, które odmienią wnętrze, zaraz inaczej się czuję - uwielbiam takie renowacje, nawet te najdrobniejsze.
Poza tym, wykorzystałam ze dwa dni ciepła i wygrzałam się nad wodą...pierwsza, naturalna opalenizna poprawila samopoczucie :)
W międzyczasie dotarło do mnie, jakie jest moje powołanie w życiu...ale o tym wspomnę dopiero, jak będzie widać owoce - więc nie prędko, bo to działania dłuuugoterminowe :)
Poza tym czas biegnie do przodu...jakoś...

Karolciu, nie mam pewności co do planów na weekend, więc jeśli coś ustalicie, dajcie znać.
Pozdrawiam wszystkich;-)
 
reklama
oj Monia a coz to za owoce, nono tos mi dala do myslenia hehe, a co planow weekendowych to ja w sobote pracuje do 21 wiec albo spotykamy sie u mnie okolo 22 no moze wczesniej jak komus bedzie sie chcialo po mnie przyjechac heheh albo spotykamy sie u mnie i wybywamy potanczyc, co prawda w niedziele na 10 do pracy ide ale co to przeszkadza jedno drugiemu :-) :-)
 
i ja także dołączam się do życzenia powodzenia w realizacji Twojego Powołania Moniko ! :))

(*) Majeczko......................
 
Witajcie kochane....
Ja juz ostatni raz z Polski wchodzę na forum, jutro juz będziemy w Anglii.
Chcialam się pożegnać bo mój dostep do internetu będzie ograniczony na początku.....ale jak tylko będę mogła to się odezwę....
Będę o was pamiętać i modlić sie żeby u każdego było tylko lepiej:tak:
Monisiu....mocno was tulę, jestem z wami myśalami każdego dnia

Majeczko.... bądź najszczęśliwszym Aniołeczkiem Nasza kochana Pszczółko........
[*]
[*]
[*]
Trzymajcie się cieplutko i trzymajcie za nas kciuki....zwłaszcza za zdrówko Filipka, bo mały od dziś znowu ma katarek....i troche mnie to martwi żeby znowu coś gorszego się nie przyplątało.....ehhh....
Całujemy i pozdrawiamy
papapa
 
reklama
madziu, POWODZENIA!!!, nie martw się wszytko będzie ok. Pisz jak będziesz zmogła :tak:
Jestem tu zawsze, czytam ale nie wiem co pisać...
MM, ściskam !
Doris, co u Was?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry