reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedszkola i żłobki

Hania ja wolę nawet o tym nie myśleć, dla mnie to jakaś paranoja. Jeszcze jak wprowadzą catering do przedszkoli... nie wyobrażam sobie cateringu dla takich maluchów! Czekam na dni otwarte w przedszkolu, do którego chcę posłać Szymona, ale skłaniam się ku temu że mogliby je sprywatyzować. Płacić i tak trzeba, a chociaż dziecko miałoby odpowiednie warunki.
Zapisy mają być od połowy marca do połowy kwietnia.
 
reklama
REKRUTACJA JAKOS TERAZ W MARCU (BEDZIE O TYM GLOSNO W MEDIACH NAPEWNO)

pÓŁNOCNY WIART (WYBIERAJ PRZEDSZKOLE Z ROZWAGA ZOBACZ W OSTATNIM ROKU KTÓRE Z NICH BYLI NAJBARDZIEJ OBLEGANE KTORE MNIEJ)

NA POGODNIE JEST TYLKO 1 PRZEDSZKOLE I ZEROWE SZANSY DOSTANIA SIE
NA ZAWADZKIEGO 3 SZTUKI I GENERALNIE NIE BYŁO PROBLEMU.

JA MAM INNY PROBLEM PUSZCAC DO SZKIOŁY CZY NIE iGOR W LUTYM SKONCZYŁ 6 LAT CZYLI WE WRZESNIU BĘDZIE JUZ MIAŁ 6,5 NEI WIEM JEZELI JEDZEMY TO DO 48. Szko
 
Aniołekk na Pogodnie są przynajmniej dwa przedszkola i to obok siebie prawie. Oczywiście to za mało, powinno ich być więcej jednak bo zgadzam się, że dostać się tam to niezła sztuka.

Mój Filip we wrześniu skończy 6 lat i ja go posyłam do 48 ale do zerówki.

Czarodziejka radni zapewnili, że prywatyzacji przynajmniej teraz jeszcze nie będzie i, że napweno nie zgodzą się na catering w przedszkolach.
 
Ryba akurat w ich zapewnienia to ja tak wierzę...
Likwidują ok.40 etatów, większość ludzi na tych etatach ma na pewno dużo niższe zarobki niż będą mieli czterej nowo powołani dyrektorzy. Jaki w tym sens?
No i pewne jest, że wpływ na przyjęcie dziecka do przedszkola będą miały zadeklarowane godziny w jakich dziecko do tego przedszkola będzie uczęszczało.
 
Dla dzieci rodziców nie pracujących mamy przygotowane miejsca w punktach przedszkolnych lub innych alternatywnych formach wychowania przedszkolnego.

super:)

ryba moze jakis spacer?
 
A ja jestem dobrej myśli. Liczę na to, że nie będzie problemów przy rekrutacji.

Co do godzin bycia w przedszkolu to trochę się zgadzam z tym że zadeklarowane godziny miałyby mieć wpływ na przyjęcie do danego przedszkola. Sądzę, że jeśli ktoś wybiera przedszkole tylko na 5 godzin to może spokojnie wybrać takie miejsce które działa 5 godzin (np. grupy w Pałacu Młodzieży) a nie blokować miejsce komuś, kto potrzebuje na 8 godzin.
 
Moim zdaniem rodzice wybieraja przedszkola często ze względu na blisko np domu czy pracy gdzie moga spokojnie odebrać. Ja np nie wyobrażam sobie wozić malego np do Centrum bo on tylko na 5 a mieszkamy i pracuje na Słonecznym.
 
no to ja poweiem ze do zlobka ula zapisana jak skonczyla 2 miesiaca i od tego czasu nie ma miejsc..

z przedszkolami na pogodnie nie bardzo za duza liczba osob namiejce,
już obok na zawadzkiego jest duza mniejsza ilość dzieci na miejsce bo jest wiecej pzredszkoli.
 
reklama
Ja mieszkam na Przyjaciół Żołnierza. Jest tu przedszkole na Książąt Pomorskich, a drugie na Bandurskiego. Trochę dalej jest na Komuny na Tomaszowskiej. Hmmmm.... Nie wiecie nic o szansach dostania się do tych przedszkoli?
My się śmiejemy, że będzie 4 dyrektorów. A w każdym przeszkolu zrobią zastępcę. I to będzie oszczędność. :-D
 
Do góry