)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Przedszkola w Krakowie

Dołączył(a)
13 Sierpień 2019
Postów
1
Rozwiązania
0
Ja długo szukałam przedszkola dla mojego skarba. Przeczytałam wiele opinie i i odwiedziłam sporo placówek. Ostatecznie z moim synkiem zdecydowaliśmy się na Malutkowo. I bardzo jesteśmy zadowoleni. Już na samym początku urzekło mnie podejście pań przedszkolanek do dzieciaków i ciekawe zabawy jakie im proponowały. Przedszkole jest ładne i kolorowe, oraz dobrze wyposażone. I po roku mam nadal to samo zdanie.
 
reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Z Przedszkolaki 3
A Przedszkolaki 18
xxpaulina87xx Przedszkolaki 3
M Kraków 61

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry