reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedszkole

A u nas nie chcieli nawet samego zaświadczenia o zatrudnieniu.
Też są trzy posiłki. Nawet nie wiem w jakich godzinach jest czynne, bo te skrajne godziny nas nie będą dotyczyć więc nawet nie spojrzałam.

 
reklama
Gratulacje.
My wyniki mamy jutro, ale pocztą pantoflową wiem, że zostały przyjęte prawie wszystkie zgłoszone dzieci.
 
Dostał się właśnie w szoku jestem!!!!!!!!!!:szok:
WOW!!!!!!!!!:-D:szok:
Sama w to nie wierzę :-):tak::-D:-):-):-):-):-):-):-):-)

Chyba paradoksalnie uratowało nas to, że zaniosłam podanie na końcu i już wiedziałam, gdzie jest ile podań i finalnie zostawiłam podanie w przedszkolu w którym było najmniej podań.
HURA!
 
Nika to super. My też się dostaliśmy. Ola jest strasznie podekscytowana przedszkolem, jak wychodzimy na spacer to od razu się dopytuje "gdzie jest moje przedszkole?"
 
Nika to super. My też się dostaliśmy. Ola jest strasznie podekscytowana przedszkolem, jak wychodzimy na spacer to od razu się dopytuje "gdzie jest moje przedszkole?"

ja Milence usiłuje pokazać jej przedszkole, ale za kazdym razem nie docieramy, chociaz to bliziutko. Milenka kończy na zabawie w piaskownicy z którymś z "podwórkowych" dzieci:-D
 
Macius tez dostal sie do przedszkola! teraz tylko musze zadzwonic i upewnic sie,czy sa jeszcze jakies formalnosci do zlatwiania...
 
reklama
Do góry