reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedszkole

Madzioolika. Doskonale wiedzą co robią... O to własnie chodzi,... takim prywatnym przedszkolem ludzie się interesują wcześnie - przed albo na początku rekrutacji państwowej oraz jak się dzieci nie dostaną do państwowych... wiadomo.

Jakbyś im zajmowała miejsce aż do czasu wyników państwowych - to dla nich jest spory kłopot - bo nie mogą prowadić rekrutacji - całe przedszkole zajęte przez dzieci które tam i tak nie pójdą... To nie jest takie całkiem bez sensu...
 
reklama
Madzioolka - zgadzam się z nutrią, to celowe.
I nie martwiłabym się rzekomym brakiem miejsca w prywatnym - wszak macie wspólny interes - Tobie zależy na sprawowaniu nad Mają opieki w trakcie godzin Twojej pracy i jesteś w stanie za to słono zapłacić, a im - wiadomo - na kasie.
 
Ja rozumiem ten mechanizm doskonale tylko w takiej opcji to nie ma szansy żeby Maja dostała się bezproblemowo do p-la: do publicznego marne szanse a do prywatnego rekrutacja zamnkięta. Też liczę na to że zapiszą Ją i po rekrutacji ale co nie nadenerwuję to moje a tu jeszcze nawet nie początek przygody przedszkolnej... ;/
 
też oczywiście nie byłabym zadowolona... Jak będą mieli miejsca po rekrutacji to na bank przyjmą. A to wpłacanie zabezpieczenia jest własnie po to by osoby w takiej jak Ty sytuacji zdecydowały się wcześniej. I już.

Trzymam kciuki w kazdym razie!
 
W końcu dotarłam do przedszkola i złożyłam wniosek, na liście raptem 13 osób więc chyba nawet jest szansa bo już tylko kilka dni rektuacji zostało :) ale wyniki dopiero 25 kwietnia...
 
Wow! Madzioolka, to super! Ja sue boje pytac nawet ile wnioskow wplynelo, szczegolnie samotnych-nie samotnych matek zyjacych na kocia lape
 
U mnie od razu dyrektorka wpisała Mają na listę i dała do podpisu więc zobaczyłam :) zapytałam czy jest szansa w związku z nowymi przepisami i trochę mnie uspokoiła mówiąc że tych przypadków z pierwszeństwem z ustawy jest bardzo niewiele...
 
reklama
Do góry