reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przekrecanie się niemowlęcia

Witam, moja córka mając 3 mies. zaczęła przekręcać się na boki, w wieku 4,5 mies położona na brzuszku przekręcała się na plecy po czym przestała. Na pleckach jeśli leży też nie przekręca się na brzuszek... czy to normalne czy mam powody do niepokoju?
 
reklama
Moja córka długo na brzuszek czy plecki się nie przekręcała..ale jak zaczeła to i odrazu zaczeła raczkować także spoko nic się nie martw wszystko w swoim czasie:-)
 
Witam, jeśli synek skończy 6 miesięcy 13 listopada to nie ma jeszcze sześciu miesięcy, o ile dobrze liczę;) Proszę jeszcze poobserwować i napisać czy nie ma pomyłki w dacie osiągnięcia 6 miesięcy. Pozdrawiam
 
Witam, otóż moj synek mając miesiąc i 3 dni przekręcił się z brzuszka na plecki, 2 dni później zrobił to już 3 razy. Wczoraj natomiast 2 razy przekręcił się z plecków na boczek. Wszyscy wokół mówią mi, że to źle, bo dużo za wcześnie i nie wiem czy powinnam sie martwić :( Tak samo od urodzenia długo potrafił utrzymać główkę i teraz robi to już praktycznie normalnie. Maluszek urodził się ponad 4 kg i ja twierdziłam, że ma siłę, ale może rzeczywiście chce robić wszystko za wcześnie.
 
Do góry