reklama

Przepisy kulinarne

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2006r.' rozpoczęty przez asia_z, 12 Wrzesień 2006.

1. asia_z

asia_z Mamy lipcowe'06 Fan(ka)

Hej dziewczynki, zakładam nowy wątek na którym będziemy mogły powymieniać się sprawdzonymi przepisami wartymi polecenia. Ja zacznę: Poszukuję przepisu na pyszne gofry!!!. Mąż właśnie kupił mi gofrownicę a ja nie mam przepisu na gofry ;D kiedyś robiłam ale wyszły mi takie "flaki" miekkie. Co zrobić żeby były chrupiące? Jak macie jakiś fajny przepis to podzielcie sie nim ze mną ;D

2. wioletta.z

wioletta.z Lipcówka'06 mama Oskara

hi hi hi ale przepisów :-D :-D :-D .Ładne z nas kucharki Asiu:-D :-D :-D

3. reklama
  4. Krecik

Krecik Mama lipcowa'06 Listopadowe mamy'07

Ja lubie gotowac ale z wypiekami to nie za bardzo u mnie!! Wole isc do sklepu i kupic cos gotowego bo ogolnie nie jemy duzo ciast, nawet dzemu w domu nie mamy bo nie jemy tego!!!A gofra to sama bym jakiegos pysznego zjadla!!!

5. megii*

megii* Gość

Ja o gotowaniu teraz ani nie marzę, czasem mam problem żeby zrobic sobie durną kanapkę.

6. OlaPio

OlaPio Lipcówka'06 mama Olisia

Polecam przepisy z najnowszej Olivii,jest tam fajny dodatek o jesiennej kuchni,naprawdę super!

7. AneczkaK

AneczkaK mama bambulinkow

HiHi ja przepisow znam mnostwo bo uwielbiam gotowac (choc tak jak Krecik nie pieke ani ciat a ni ciastek bo nic slodkiego u nas nie idzie) niestety z czasem na gotowanie teraz bardzzo krucho no i co tu gotowac jak prawie nic nie moge jesc:-D a lubie kuchnie ciezkostrawna i pikantna:eek:
    Przyznam ,ze ostatnio jednak wprowadzam zakazane produkty i ku mojemu zdziwieniu nic sie nie dzialo po frytkach a nawet dwa dni temu zjadlam na obiad:szok:Golonke z frytkami:szok::tak::laugh2:

8. OlaPio

OlaPio Lipcówka'06 mama Olisia

ja tez jem wszystko prócz cebuli w żywej postaci i kapusty!

9. Iza_Radom

Iza_Radom Fanka BB :)

Ja jeszcze nie próbowałam kapusty, grochu, fasoli... Wczoraj zjadłam surową cebulę w sałatce i grzybki marynowane i jak na razie nic się nie dzieje...

10. reklama
  11. asia_z

asia_z Mamy lipcowe'06 Fan(ka)

Ja też zaczęłam już jeść więcej rzeczy bo małej przeszły kolki (na szczęście). Byłam w piątek u lekarza z małą i kazała mi jeść brzoskwinie bo mała nie może kupki zrobić. Myślałam że brzoskwinie to tak jak śliwki zakazane a tu niespodzianka, no i faktycznie jem codziennie jedną brzoskwinkę i małej nic sie złego nie dzieje. Zaczęłam tez pić mleko-na razie w niewielkich ilościach, jem pomidory i jeszcze na pizze mam straszną ochotę ale ne mogę sie jakoś odważyć-za dużo tam przypraw i wszystkich dodatków, chyba jeszcze poczekam.

12. wioletta.z

wioletta.z Lipcówka'06 mama Oskara

ASIA założyła wątek kulinarny

Poleć forum