reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeprowadzka do wlasnego pokoju - pokoik/kącik maluszka

dziewczynki może oriętujecie się gdzie w warszawie można kupić jakieś ładne obrazki do powieszenia w dzidziowym pokoju,
tylko nie takie naklejane na ścianę tylko takie które można wsadzić w ramkę albo antyramę?
 
reklama
Ja preferuję obrazeczki wykonane własnoręcznie i to niekonicznie tak pracochłonne, jak te, które zamieściłam tutaj: https://www.babyboom.pl/forum/index.php/topic,5611.0.html choć nie ukrywam, że haftowane prezentują się naprawdę ładnie, no i zazwyczaj są niepowtarzalne, bo można sobie zmienić kolorki, ramki itd. Zaraz wrzucę te, które już zrobiłam do pokoiku dzidzi.
 
Ja do tej pory zrobiłam do pokoiku dzidziowego takie obrazeczki:
krolik3no.jpg


kubu1yc.jpg


stopy5px.jpg


Ten jeszcze nie ma rameczki:
kocia6gl.jpg


A ten dopiero się robi:
myszka8ws.jpg


Świetnie sprawdzają się - moim zdaniem - w pokoiku dla dzidzi fotki Anne Geddes - my mamy dwie takie w postaci puzzli oprawionych w antyramę. Naprawdę wygląda to super. Poza tym radzę szukać w galeryjkach, których teraz jest całe mnóstwo, zwłaszcza w dużych miastach.
 
wiesz ivka ja właśnie myślałam o czymś w rodzaju Anne Geddes w formacie A4 albo nawet troszkę wiekszym
a z ciebie straszna zdolniacha przesłodkie te twoje obrazki ;D
 
Ivka, czy ty rowniez oprawiasz te obrazki w ramki? A robisz tez z innymi motywami? Potrzebuje jakis obrazek, zeby zaslonic dziure w drzwiach do lazienki, ktora przypadkiem przy umeblowywaniu zrobil moj zdolny maz. Na szczescie dziura nie jest na wylot, ale paskudnie to wyglada to od strony przedpokoju.
Jakie masz ceny? Zalezy to od wielkosci?
 
Aniam, ja nie oprawiam, a robię przeróżne - nie tylko te dziecięce. Sprecyzuj tematykę obrazka i jego wielkość oraz kolorystykę łazienki to ja czegoś poszukam i dam znać ile by to kosztowało.
 
ivka76 pisze:
Azik, bardzo dziękuję za dobre słowo :) Dla mnie podstawą jest zdrowe myślenie, bo uważam że nie da się w dzisiejszych czasach żyć idealnie zdrowo i ekologicznie - pozostaje tylko zdrowy rozsądek.
o ile się nie mylę - najgorsze jest promieniowanie z tyłu monitora! wystarcz więc ustawić go tyłem do ściany :)
a głośne działanie procesora może działać na dzidzię usypiająco ;) skoro na wątkach młdych mam czytałam że przy usypianiu wsztstko jest dopuszczalne i dobrze sprawdzają się suszarki i odkurzacze :laugh:
nie popadajmy też w paranoję - życie ogólnie jest szkodliwe, gdyż niechybnie kończy się śmiercią ;)
żeby żyć super zdrowo trzebaby żyć w luksusowej willi ze wwszelkimi wygodami na głębokiej wsi i z dala od hałasu
........ a ja na bb zawsze z laptopem na kolanach - też pewnie jakieś tam fale płyną na brzuszek ....
 
koga promieniowanie z monitora umieszczonego tuż pod ścianą odbija się od ściany :D ale bez przesady, telefon komórkowy ma chyba więcej szkodliwego promieniowania ;)
ja też zawsze z laptopem opartym na kolanach albo na leżąco - stawiam na tacy do podawania jedzenia - jeden brzeg oparty mam o nogi, a drugi o cycorki - jest teraz o co opierać ;D nad brzuchem mam wnękę ;)
 
co do usypiania - suszarka - to byłąo super narzędzie tak do 6 miesciąca - a jak nam rachunki za prąd skoczyły ;D
 
reklama
czyli w kąciku muszą znaleźć się: komputer, odkurzacz, suszarka, komórki (najlepiej mamy i taty), mikser........ i co jeszcze???

Wodniczka zawału dostanie jak to przeczyta :(
 
Do góry