reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przezierność karku

Ja test Paap-a mialam za darmo ale to tylko dlatego że zostałam skierowana przez mojego ginekologa do doktora Dariusza Szpurka i z nim byłam umówiona na wizytę w poznanskim szpitalu na Polnej on mi wypisał na szybko skierowanie do szpitala więc za ten test nie płaciłam .

Jutro porozmawiam na ten temat...
To by była jakaś odpowiednia alternatywa...
 
reklama
Jeśli zaszłaś w ciążę 28 marca to ginekolog liczy,że dzisiaj kończy Ci się 13 tydzień.Lekarze liczą od dnia OM,czyli jeśli znasz datę to musisz dodać 2 tygodnie.
 
No ja nie pytam,podałaś,że 28marca czyli dzisiaj kończysz 13 tydzień.Badanie miałaś robione tydzień temu czyli w 12 tygodniu,i CRL odpowiada temu wiekowi ciąży.Ja bym nie robiła tych testów z krwi,tzn. Pappa i innych-one przy takiej przezierności wyjdą tak samo,bo to się oblicza prawdopodobienstwo i bierze przezierność do obliczen i to wszystko jest niemiarodajne.Zrób amniopunkcję tak jak lekarz mówi,to nie jest wcale takie niebezpieczne (1% ryzyka poronienia- i to podobno te przypadki,gdzie i tak by nastąpiło naturalnie poronienie),trwa krótko.Daje 100% pewności,że dziecko zdrowe i bedziesz miec spokojna ciążę,nie bedziesz sie denerwowac.
 
Spokojną, albo niespokojną...
Zobaczymy co się jutro okaże...
Cały czas liczę, że wszystko będzie ok, chociaż nigdzie nie udało mi się znaleźć informacji o urodzeniu zdrowego dziecka przy takim wskaźniku...
 
kacha, a gdzie miałas robione to usg? tzn chodzi mi o lekarza , tego niby najlepszego ;-).
u mnie tez wyszło NT troszkę powyżej normy, a na drugim USg tego samego dnia wyszło o ponad połowę mniej. i mam ślicznego, zdrowego synka!
 
Robiłam u doktora Roszkowskiego na Finlandzkiej...
Jutro jadę do niego na dyżur do szpitala im. Orłowskiego.

ja polecam bardzo dr Jerzego Zwolińskiego, prywatnie przyjmuje przy ul Grenadierów. ma dobry sprzęt, jest spejalistą od USG, jes przesympatyczny. tyle ze USG u niego kosztuje 200 zł (cena z przed prawie roku).
 
Ja dałam u Roszkowskiego 300zł, a w sumie nic konkretnego się nie dowiedziałam...
A mogłabyś mi podać namiary na dra Zwolińskiego??
 
reklama
Do góry