reklama

Przybory szkolne

Temat na forum 'Początek szkoły' rozpoczęty przez anemone, 23 Sierpień 2010.

 1. anemone

  anemone Zaciekawiona BB

  Witajcie rodzice!
  Zbliża się rozpoczęcie roku szkolnego i w związku z tym pytanie do was: czym kierujecie się dobierając dzieciom przybory? Co ma dla was największe znaczenie?
   
 2. atfk

  atfk MAMA DO KWADRATU

  jakość;-),mija sie z celem kupowanie kolorowych bajkowych kredek,które nie chcą potem malowac!!bajkowych ołówków które łamią sie przy struganiu lub wypada z nich rysik;-/!ja kupuję od 3 lat sprawdzone rzeczy,polskich producentów i choć parę złoty drozsze spisza sie genialnie w czasie roku szkolnego!
   
 3. reklama
 4. anemone

  anemone Zaciekawiona BB

  No właśnie cena nie często nie jest adekwatna do jakości.
  Natknęliście się na coś takiego kiedyś?

  Mi się wydaje, że co do tych rzeczy z serii które bazują na popularnych serialach itd wysoka cena nijak się ma do jakości. Płacimy raczej za nadruk o_O
   
 5. bit

  bit Początkująca w BB

 6. pchelka29

  pchelka29 listopad_2004

  Z tej stronki klej biały biurowy jeszcze kupuje młodemu do przedszkola i farbki Astra są też u nas w papierniczym. Nieporównane kredki - Bambino teraz również w wersji ołówkowej.
   
 7. Maluch2004.pl

  Maluch2004.pl Zaciekawiona BB

  Myślę że podczas zakupu kieruje się jakoscia danego produktu,oraz jego wyglądem. Dla dziewczynki która idzie do 1 klasy wygląd i kolory przyborów maja przecież bardzo duże znaczenie:)
   
 8. wampi

  wampi ..::..::..::..

  W tym roku było pełno bajkowych artykułów szkolnych, na szczęście były dostępne różne firmy i w śród tych bajkowych znalazła się też moja ulubiona firma jeśli chodzi o kredki świecowe, czyli Bambino, wg mnie najlepiej malują. Jeśli chodzi o kredki ołówkowe, to wybieram Bic lub Bambino.
   

Poleć forum