reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przybory szkolne

Dołączył(a)
27 Lipiec 2010
Postów
14
Miasto
wodzisław śl.
Witajcie rodzice!
Zbliża się rozpoczęcie roku szkolnego i w związku z tym pytanie do was: czym kierujecie się dobierając dzieciom przybory? Co ma dla was największe znaczenie?
 
reklama
jakość;-),mija sie z celem kupowanie kolorowych bajkowych kredek,które nie chcą potem malowac!!bajkowych ołówków które łamią sie przy struganiu lub wypada z nich rysik;-/!ja kupuję od 3 lat sprawdzone rzeczy,polskich producentów i choć parę złoty drozsze spisza sie genialnie w czasie roku szkolnego!
 
No właśnie cena nie często nie jest adekwatna do jakości.
Natknęliście się na coś takiego kiedyś?

Mi się wydaje, że co do tych rzeczy z serii które bazują na popularnych serialach itd wysoka cena nijak się ma do jakości. Płacimy raczej za nadruk o_O
 
Z tej stronki klej biały biurowy jeszcze kupuje młodemu do przedszkola i farbki Astra są też u nas w papierniczym. Nieporównane kredki - Bambino teraz również w wersji ołówkowej.
 
Myślę że podczas zakupu kieruje się jakoscia danego produktu,oraz jego wyglądem. Dla dziewczynki która idzie do 1 klasy wygląd i kolory przyborów maja przecież bardzo duże znaczenie:)
 
reklama
W tym roku było pełno bajkowych artykułów szkolnych, na szczęście były dostępne różne firmy i w śród tych bajkowych znalazła się też moja ulubiona firma jeśli chodzi o kredki świecowe, czyli Bambino, wg mnie najlepiej malują. Jeśli chodzi o kredki ołówkowe, to wybieram Bic lub Bambino.
 
Do góry