reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Tego nie możesz przegapić!

Marzysz o własnej marce, o otworzeniu firmy? Wpadaj 8.03 o godz.10:30. Daria opowie, jak zacząć myśleć o produkcie? Jak stworzyła markę Clochee i jak udaje jej sie łączyć macierzyństwo z prowadzeniem firmy. Będzie czas na wasze pytania! Zapraszam serdecznie.

Jeśli masz sposoby na kolki i ból brzuszka maluszka, nie przegap konkursu Vivomixx. Wygraj zakupy!

Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Przyjmowanie luteiny

reklama

Ania0306

Fanka BB :)
Mnie zawsze lekarz leki na podniesienie progesteronu kazał przyjmować po owulacji. Jednak myślę, że trzeba stosować się do zaleceń lekarz - lekrza nie nakazał jak ?

Mnie zawsze lekarz leki na podniesienie progesteronu kazał przyjmować po owulacji. Jednak myślę, że trzeba stosować się do zaleceń lekarz - lekrza nie nakazał jak ?
Nakazal od 21dnia cyklu. Mam nieregularne co 35-37dni ..
jednak w tym cyklu zauważyłam ze owulacja sie przesunela i wystapila pare dni przed miesiączka

frez.ja1987

Fanka BB :)
Miesiaczki dostalam 1marca a 24 lutego test owulacyjny wyszedl pozytwyny i mialam plamienie a byl to 31 dzien cyklu
Mi też się wydaje to niemożliwe. Ale jeżeli faktycznie wcześniej testy owulacyjne były negatywne, a 24.02 był pierwszy pozytywny i 31 miesiączka to powinnaś to zgłosić lekarzowi. Prawidłowa faza lutealna to 10-16 dni. A u ciebie jest bardzo krótka.

reklama