reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost Beta hcg

reklama
A odpowiadając na pytanie z postu 82 - to ty taka mądra i nie wiesz na jakie badania może skierować lekarz?

To na wszelki wypadek Ci odpowiem, że były następujące badania (czasem nieco różnic, w zależności od przypadku):
1. morfologia, mocz, glukoza, cholesterol
2. TSH, fT4, fT3, anty-TPO, anty-TG oraz ocena profilu hormonalnego cyklu
3. badania kariotypu
4. z racji tego, że nie jest immunologiem - to wystawiał skierowanie 🤷‍♀️
Nic nadzwyczajnego w takim razie Twój lekarz nie rozdaje 🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️ zupełna podstawa ....
 
A odpowiadając na pytanie z postu 82 - to ty taka mądra i nie wiesz na jakie badania może skierować lekarz?

To na wszelki wypadek Ci odpowiem, że były następujące badania (czasem nieco różnic, w zależności od przypadku):
1. morfologia, mocz, glukoza, cholesterol
2. TSH, fT4, fT3, anty-TPO, anty-TG oraz ocena profilu hormonalnego cyklu
3. badania kariotypu
4. z racji tego, że nie jest immunologiem - to wystawiał skierowanie 🤷‍♀️
dwa pierwsze punkty to badania które robiłam przed poronieniami, a gdzie trombofilia? Gdzie toczeń? To co wypisałeś to podstawy bez poronien
 
Bo nie masz argumentów, które popierałaby Twój tok myślenia.
Także i ja nie mam o czym dyskutować 🤷‍♀️
nie pogrążają się więcej i nie ośmieszaj… Koniec dyskusji, bo zagubione dziewczyny z forum które trafią na Twoje posty jeszcze Ci uwierzą… Pozdrów swojego specjalistę lekarza 😂
 
reklama
Do góry