reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost wagi

reklama
od początku przybyło mi 6 kg według ginekolog, 4 według mnie, ale ja startowałam z bardzo wysokiego pułapu, a dzisiaj waga ześwirowała i pokazała 7 kg na plus....jak ja chciałam w całej ciąży przytyć nie więcej niż 10 kg.....
 
a ja na poczatku ciazy schudlam bo wymioty mialam straszne nic nie jadlam prawie tylko pomidory obierlam ze skorki i kanapeczki no i zupki jak mama moja mi przywiozla albo ja u niej byla bo na poczatku woggole nie moglam stac przy kuchence bo mnie cofalo ciagle :zawstydzona/y:ale teraz juz sie dzis wazylam i 5kg na plusie choc nie widac po mnie to biodra mam szerokie i odstajacy tylek ale mi sie podoba zawsze taka szczupla a teraz chociaz mam przewage wagowa w rodzinie bo nawet moja mama 53kg wazy a ja 55kg a jak sie na jem wieczorkiem na dobry sen to nawet 57kg;-)
 
Dziwne to jest jakie jestesmy wszystkie inne, co nie? :) Niby powinno sie przytyc tyle a tyle, a w praktyce nigdy nie wiadomo.. ja jakies 7kg mam na plusie czyli waze kolo 62kg
 
wszystko zalezy od organizmu moja siostra w ciazy przytyla 8kg i kilka deko a oliwka wielka nie byla tyle,ze moja siostra miala 1ciaze bardzo ciezka puchly jej nogi dostala okropnyh zylakow ktore bedzie usowac operacyjnie teraz i wgole zeby jej sie psuly choc dbala jak o krysztaly!!to roznie bywa ja na szczescie tylko rozstepy mam duze a moja siostra zadnych nie miala i plusa mam takiego ,ze zeby mi nie wypadaja jak innym moja tesciowa w czasie ciazy zeby tracila i choc jest mloda to sztuczna szczeke ma po prostu slabe zeby miala i o roznie jest ja sie ciesze,ze mam te swoje kly i mi nie wypadaja
 
reklama
U mnie tak jak wcześniej pisałam była tak:
10tc - 70 :biggrin2:
13tc - 70 :-D
16tc - 70;-)
20tc - 73 :baffled:
24tc - 76 :szok:
Wizyta była tydzień temu i było 76 a tu staję na wagę wczoraj i 82 kg ;O
To nie możliwe-jakbym przytyła 6kg w ciągu niecałych 7dni to by musiało być coś nie tak...A poza tym nie widać żebym tyle przytyła :/
To na pewno przez to że to waga teściowej była :/:/:/ ;D :-)
 
Do góry