reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrosty w badaniach krwi

Nie,to wyniki że środy i dziś.Wzrost o 191%.Nie wiem czemu,ale przyjęłam, że taki wzrost jest ok,ale teraz patrzę w internet i widzę,że prawidłowy mieści się w granicach 66-100%,czyli z moim coś jest nie tak chyba 😔
Nie nie, wynik masz dobry, przyrost naprawdę rokuje dobrze. Progesteronem bym się nie martwiła narazie chyba że masz plamienia ?
 
reklama
Dziewczyny,w ramach uzupełnienia wątku (gdyby ktoś był w podobnej sytuacji i szukał)-byłam dziś u lekarza.Ciałko żółte obecne,nic poza tym nie dowiedziałam się,bo jest krwiak.19x7 mam,gdzie ciąża to 11mm.Dostałam Duphaston,nakaz leżenia i oczekiwanie na wizytę za półtora tygodnia.Lekarka nie była rozmowna, powiedziała mi tylko, że różnie się może skończyć.
 
Dziewczyny,w ramach uzupełnienia wątku (gdyby ktoś był w podobnej sytuacji i szukał)-byłam dziś u lekarza.Ciałko żółte obecne,nic poza tym nie dowiedziałam się,bo jest krwiak.19x7 mam,gdzie ciąża to 11mm.Dostałam Duphaston,nakaz leżenia i oczekiwanie na wizytę za półtora tygodnia.Lekarka nie była rozmowna, powiedziała mi tylko, że różnie się może skończyć.
To jest właśnie ten czas kiedy jedyne co możesz zrobić to leżeć i czekać... trzymam kciuki ! 🤞
 
Dziewczyny,w ramach uzupełnienia wątku (gdyby ktoś był w podobnej sytuacji i szukał)-byłam dziś u lekarza.Ciałko żółte obecne,nic poza tym nie dowiedziałam się,bo jest krwiak.19x7 mam,gdzie ciąża to 11mm.Dostałam Duphaston,nakaz leżenia i oczekiwanie na wizytę za półtora tygodnia.Lekarka nie była rozmowna, powiedziała mi tylko, że różnie się może skończyć.
Na forum jest dużo mam, które miały krwiaki w ciąży I wszystko dobrze się skończyło. Bądź dobrej myśli a ja trzymam mocno kciuki za Was 🙂
 
Dziewczyny,w ramach uzupełnienia wątku (gdyby ktoś był w podobnej sytuacji i szukał)-byłam dziś u lekarza.Ciałko żółte obecne,nic poza tym nie dowiedziałam się,bo jest krwiak.19x7 mam,gdzie ciąża to 11mm.Dostałam Duphaston,nakaz leżenia i oczekiwanie na wizytę za półtora tygodnia.Lekarka nie była rozmowna, powiedziała mi tylko, że różnie się może skończyć.
no niestety ale na tym etapie więcej zrobić się nie da.
Mnie lekarz też mówił że tu żaden lekarz cudu nie uczyni. Też dostawałam Duphaston i nakaz leżenia z zaznaczeniem że albo ciąża się uratuje albo nie. Cierpliwie czekać i starać się uspokoić.
 
Miałam krwiaka w 6tc, nie lezalam, oczyścił się i obecnie 21tc. Trzymam kciuki 💗
Leżę ile mogę, chociaż nie cały czas,bo chyba bym zwariowała.W domu trzylatek, galopujące myśli i bolące od leżenia plecy🙄Nie robię nic obciążającego,ale też nie leżę plackiem całą dobę.Bardziej martwi mnie postawa lekarza w trakcie i po USG.Zmierzenie tylko krwiaka i jaja płodowego (te 11 mm, które opisałam skrótowo jako ciążę), żadnego sprawdzenia tętna,innych pomiarów.Nic.Ja wiem, że może nie chcieć robić nadziei i bierze na przeczekanie jak się sytuacja rozwinie,ale poczułam się zignorowana,a nie miałam głowy na dopytywanie.
 
reklama
no niestety ale na tym etapie więcej zrobić się nie da.
Mnie lekarz też mówił że tu żaden lekarz cudu nie uczyni. Też dostawałam Duphaston i nakaz leżenia z zaznaczeniem że albo ciąża się uratuje albo nie. Cierpliwie czekać i starać się uspokoić.
I leżałaś cały czas? Miałaś jakieś plamienia/krwawienia lub inne dolegliwości przed USG czy po?
 
Do góry