reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Ja nie rozumiem a moze własnie wróciła z zakupów z miasta i gdy wychodzi z domu to sie maluje , nie iwdze nic w tym dziwnego , że trafila na porodówke umalowana.... Ja sama codziennie używam tuszu do rzes bo lepiej sie czuje jak mam umalowane rzesy:tak:

A co do kolorku to blond-mój sobie nie wyobraza , żeby był inny:-D
 
reklama
Ewirut ona malowała się już w szpitalu jak dostała pierwszych skurczy przepowiadających, czy jak to się tam nazywa :-p Ogólnie malowała się co rano w szpitalu, bo lepiej czuła się pomalowana- tak jak to robiła w domu :-) Ale ja tam nie widzę w tym nic dziwnego, pewnie sama bym malowała chociażby rzęsy :tak:

O fajnie, ja też jestem blondynką :-) Tzn. teraz mam taki ciepły blond, wpadający momentami w karmelowy rudy, ale myślę własnie nad jakimś jaśniejszym (bardziej blond) :tak: Rozjaśniałam kiedyś przez baaaaaaardzo długi czas, ale miałam bardzo suche włosy :dry: z tym, że nie wykluczone, że znowu do tego wrócę :-D Tzn. nie rozjaśniałam całych włosów, tylko pasemka, a później panele, ale jednak rozjaśniacz niszczy :tak:
 
Tak tak Ja tez jestem tego zdania:tak: Wogóle uwielbiam róznego rodzaju maseczki do ciala wlosów twarzy :-) Teraz mam duzo czasu dla siebie wiec moge sobie robic w domu salon spa , a w dodatku jestem konsultantka Avon wiec kosmetyków mi nie brakuje:-D:-D:tak:
 
hej, hej - jezzzdem

Pochwaliłam się dziś mojemu ślubnemu, że juz mam telefon i co???? Najpierw sam zaczął sie nim bawić, a potem zapytał czy nie chce się zamienić?? hihi - to był żart oczywiście, ale telefon sie jemu podoba i gitara - bo mi też. Juz go nawet troche ogarnęłam.

Pozdrawiam i buziam Was. Dobrej nocki - do jutra.
 
Witam po nocce :-) Jakoś nie chce mi się spać...


Katrina hahaha mój Puzel zrobił by dokładnie to samo ;-)

Rozia to tak jak u mnie z tym, że wczoraj było gorzej :tak: dzisiaj liczę na jakieś słońce, bo jest pochmurno, ale bardzo jasno tak jakby słońce chciało wyjść- oby mu się udało :-):rofl2:


Miłego Dnia Babulce :*
 
reklama
Dziendobry dziewczynki

Lori Kurcze oby nie złapał :no:

Paula tak to jest jak sie spanie przetrzyma to potem sie spać ńie chce

katrino super ze sie telefonik podoba mezusiowi a jak dzieciaczki?

U nas dzisiaj jak narazie tez pochmurno :confused2: Wrrr
A gdzie nasze ciężarówki ?
milego dnia
 
Do góry