reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
BASHI - o czym Ty mowisz, piekny brzusio,a zawartosc zapewne jeszcze piekniejsza :)
MADZIULEK - pieknosci :) mnie narazie pozostaje cieszyc sie i rozkoszowac kopniaczkami :)
PAULA - a Ty do roboty i tez sie bedziesz chwalic :)
 
Marysiu ja zaczekam do ślubu, w sumie już mi dużo nie zostało :-p Nie żebym była jakaś zacofana :-D ale znając moje szczęście jakbyśmy teraz zaczęli działać, to ostatecznie wypadłoby tak, że w dniu weseliska jechałabym na porodówkę, także puki co "produkcja" zawieszona ;-) no chyba, że nam małe Puzlątko zrobi psikusa :-)

Bashi
za rok Kochana, za rok :blink:
 
Dziewczyny ja to mam takie pytanie...do ktorego tyg ciazy mozna uprawiac seks? Nie chcialabym maluszkowi zrobic krzywdy ale jak narazie polozna moja mowi ze mlody bardzo szczesliwym dzieckiem tam jest wiec chyba mu to nie przeszkadza co?! ...hmm...
 
Bashi - jesli nie ma przeciwwskazań, to do końca, tzn. do czasu jak się nie będziesz czuła na siłach. Oczywiście o ile nie będziesz miała problemu ze skracaniem się szyjki, itd. Tylko oczywiście delikatnie - nie agresywny sex.
 
reklama
Do góry