reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Rozia ja rano nie mogłam wejść do mojego auta- drzwi mi przymarzły, ale nawet gdyby mi się to udało to tak jak mówisz, musiałabym kuć lód z szyb :-D aleeeeee wycwaniłam się i zabrałam auto Puzla, bo akurat było rozgrzane po tym jak wrócił z nocki- nie zdążyło aż tak mocno zamarznąć ;-) Epoka lodowcowa normalnie :-D Teraz to jest dopiero mega, lód na aucie, a na nim śnieg :-p
 
reklama
Paula no Ty to sprytna jesteś... My niestety tylko jedno auto mamy, więc nie mogłam tak zrobić... :-( Ale może trzeba to zmienić ;-)

Zmykam już:-)

Dobranoc :-)
 
Jeszcze dzwoniłam żeby mi kluczyki rzucił przez okno, bo nie chciało mi się po nie iść- leniwiec straszny ze mnie :zawstydzona/y::sorry2:
Dobranoc- wyśpij się ;-) :*
 
Paula dziękuję bardzo :-)......zatęskniłam ale muszę na nowo jakoś wypracować sobie nawyk pisania, w pracy różnie bywa z czasem, zwłaszcza teraz jak mam szkołę jest trudniej, wszystko w biegu, ale postaram się :tak:

Rozia u mnie po staremu czyli bez kreseczek:-( .....wykorzystałam już wszystkie iui bez powodzenia i teraz zostało mi tylko in-vitro ale byłam kiedyś na rozmowie u lekarza w tej sprawie aby poczynić pierwsze kroki ale okazało się że nie mogę na razie wystartować w tym refundowanym programie bo za dużo ważę.......więc postanowiłam zasięgnąć fachowej porady i zgłosiłam się do dietetyka, i czekam właśnie na rozpiskę diety , oby się to jakoś szybko rozwiązało bo czas leci a te procedury to kolejne kilka miesięcy .
Lori ale masz śliczną tą córeczkę :-)
 
Dzień dobry :-)

Mnie dzis dzień przywitał śniegiem... Pierwszy tej zimy ;-) Też nie lubię zimy... JA jestem z tych ciepłolubnych :-)

Katy kurcze to nie fajnie z tym invitro... Mam nadzieję,ze szybko uda Ci się uporać z wagą i nie będzie problemu :-*
A co za szkołę masz??

Dziewczynki dziś w nocy spałam takim mocnym snem,że nie obudziłam się nawet jak młoda sie przebudziła i popłakiwała:baffled: M do niej wstał... Dopiero za drugim razem sie obudziłam i m mi wtedy mówił,że już raz się przebudziła :-)

Miłego dnia :-)
 
Dzien dobry - och jak tutaj wreszcie cos sie ruszylo :-) moze znow bedzie jak dawniej - tloczno i obiecujaco :-)
TRUSKAFCIA - ja Ci dam cicha wode.... lepiej Ty uwazaj bo skonczysz jak ja :szok:
ROZIA - u nas tez sypnelo sniegiem, dzieciki happy :-D
KATY - Ty wiesz...a teraz 3mam kciuki za diete, a duzo kazali Ci zbić z z wagi ?
JOASIU - czekamy :)
LORI - sliczna ta Twoja Lilusia, udanych chrzcin :-D
PAULA - sala zaklepana co teraz ?
 
Hello :-)
No u mnie nadal śnieżnie i mroźno, nawet piesek jak byliśmy na spacerze podnosił łapki, bo mu marzły :-p
Ja dziś mam wizytę u okulisty w sprawie soczewek- ciekawe czy będę mogła nosić :confused:


Katy
fajnie by było gdybyś była codziennie, ale wiadome- każda z nas ma swoje obowiązki, więc zaglądaj jak będziesz miała czas- oczywiście mam nadzieję, że często go znajdziesz ;-)
A właśnie, jak praca z dzieciakami?
Kciuki za dietę! Dużo wytrwałości życzę :*

Rozia zapadłaś w zimowy sen ;-)

Marysiu salę i orkiestrę mamy tak wstępnie :tak: W lutym jedziemy posłuchać jak grają i podpisujemy umowę jak nam się spodobają, a raczej tak ;-) A później to nie wiem, trzeba szukać kamerzysty/fotografa itd. Ale najważniejsze czyli sala i orkiestra jest :-) Kolejne punkty powoli będziemy odhaczać :-p
W ogóle orkiestrę mieliśmy mieć zupełnie inną, taką która grała w rodzinie na weselach itd., ale okazało się, że jeden odchodzi i zostaje tylko dwóch, niby niczym nie będzie się to różniło, aleee jak ma stać ich 2 to już wolę DJ, a że moja mama absolutnie nie chce DJ to napisałam do koleżanki, która ma wesele w październiku i dała mi namiary na ich sprawdzony zespół. Jak mama zadzwoniła tam wczoraj to została zachwycona gościem- taki swojski normalny chłop, nie jakiś ę ą pierdą :-D Chciał nawet załatwiać bileciki na imprezę na której gra w lutym, bo to niedaleko nas ;-) Myślę, że już oni zostaną, bo stosunkowo nie są drodzy, bardzo rozrywkowi- potrafią bawić ludzi, a to też ważne, ale co najważniejsze jest 4 mężczyzn (nie przepadam za kobietami w takich zespołach) ;-) a i jak słuchaliśmy tych internetowych zespołów "ze świata" to się załamałam :dry:



Miłego Dzionka dla Was Babulce :*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
PAULA - to Ty nosisz okulary ? Ja od 7 rż jestem krotkowidzem a od 16 rz zaczelam nosic soczewki, teraz chwilowo musialam przeprosic sie z okularami, bo mi oczy zaczely sie bardzo meczyc, mysle ze to przez hormonalna niespodzianke :baffled: bardzo nie lubie chodzic w okuarach.

Zazdroszcze tych przygotowan :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry