reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
SYLWIA - moja mala tez miala plesniawki i pomogl stary sposob czyli przecieranie zasiusiana pieluszka, podkladalam tetre pod dupcie a potem ciach i buziak przemyty, szybko pomoglo i nie wrocilo :-) a co do szczepienia to mysle ze plesniawki nie maja tu nic do tego.
ROSZPUNKO - u nas Anecia nadrabia zaleglosci "brzuszkowe" teraz moze szalec do woli noi efekt jest piorunujacy - juz sie turla z pleckow na brzuszek i spowrotem, i czasem na czworaczka uda jej sie podniesc, takze szpitalne musowe lezanki wcale nie spowolnily jej rozwoju :-) wczoraj probowala "wyjsc" z lozeczka tak sprytnie lapala sie raczkami i nozkami :-)

ILONKO - pochwal sie co to za nowy pomysl ...?
JANE - glowa do gory idzie wiosna bedzie dobrze :happy2:
PAULA - u nas tez ladnie choc chlodniej nieco.
milego dnia dziewczynki
 
Roszpunko może być ???? Jeszcze dzyndzelka musze uszyć :-D

DSC01176.jpgDSC01177.jpgDSC01178.jpg
 

Załączniki

  • DSC01176.jpg
    DSC01176.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 39
  • DSC01177.jpg
    DSC01177.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 25
  • DSC01178.jpg
    DSC01178.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 45
Ostatnia edycja:
Witam dziewczynki

ja dziś nie do życia :no: Chorobsko rozkłada coraz bardziej :( jeszcze mi sie paracetamol skończył więc muszę wyjść i kupic ale kiedy moja Lilka sie da włożyć do wózka to nie wiem bo w sobotę dała mi taki koncert we wózku ze aż sie zanosiła biegłam z nia do domu ale i tak zachrypla mi a nie mogłam jej wyciągnąć bo strasznie padało masakra z nia

sylwia ale maluch rośnie ;)

milego popoludnia
 
Lilu a moze wsadz ja do tego siedziska co sie zabiera ze soba ....takie jak fotelik samochodowy dla maluszkow bo mnie sie wydaje ze ona protestuje bo nic nie widzi :tak:

Losiczko sliczna ta twoja kolejna dziecina :-)

Jane przytulam cie mocno wiem jak to jest znow widziec opadajaca temperature, ale prosze nie zalamuj sie bo jesli juz nadzieji miec nie bedziemy to co nam zostanie???? I zagladaj czesciej bo jakos teraz tak mniej piszemy :-(
 
Dzień dobry dziewczynki :-)

My po spacerku już :-) Chociaż u nas dzis pochmurnie i troszku mroźno, ale do sklepu trzeba było wyjść, więc i spacerek zaliczyłyśmy :-)

Jane cieszę się,że się pojawiłaś i zaglądaj częściej :-) Wiem,że teraz przeważnie przeważaja tematy dzieciaczkowe i cieżko to czytać, ale jak sie zaczniecie udzielać to i tematy sie troszkę zmienią :-) A brak nam Ciebie :*

losiczko czy Ty wysłałaś już tą moją torebkę?? Bo czekam na przesyłke,a w sumie nie wiem czy słusznie :-D

Liluu Ty to masz z tym wózkiem... A może zmień położenie w gondoli,żeby troszkę wyżej leżała Malutka w wózku,to może jej sie coś odmieni... A ja z chorobą walczę wodą z solą w postaci inhalacji i płukanki na gardło :-) i przynajmniej nie jest gorzej :-)

nie pamietam co tam jeszcze miałam Wam odpisać, więc przepraszam...

Aaa, losiczko na migrenę polecam solpadheine w tabletkach do rozpuszczenia ,... już kiedys o tym pisałam... tylko najlepiej wziąć jeszcze zanim sie na całego rokręci, bo wtedy to już nic nie pomaga....

Miłego dnia :-*
 
reklama
Dziewczynki nic nie pomaga próbowałam juz wszystkiego i zamiast gondoli był fotelik i zmiana pozycji w gondoli i otwarta buda nic !!!:no::no::wściekła/y::angry: Mam juz dość wychodzenia z nia bo sie boje powtórki z soboty
 
Do góry