reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Rozia postaram się na tyle na ile mój chłopisko da radę:laugh2::laugh2::laugh2:!!!ewirut1 miło Cię poznać,miałam przerwę w związku z przeprowadzką i podłączeniem netu z innej sieci,więc trochę mnie ominęło:zawstydzona/y:,fajnie że mamy nowe kobitki:tak::tak::tak:
 
Hello :-)


Pamelka nareszcie wróciłaś :*

Biapl buziaczki dla Ciebie i Kiana :tak: :* Widzę, że masz urwanie głowy ;-)


Mnie rano przywitało słońce, a od południa jakoś tak pochmurnie, no ale nie pada na szczęście :-p
Byłam dzisiaj z mamą na zakupach
:-) ja kupiłam 2 bluzeczki, a mama obkupiła się, że hoho :szok: :rofl2: ale znalazłyśmy dosyć tani sklep, więc budżet aż tak bardzo nie ucierpiał :laugh2:
Buziam wszystkie :*
 
Paula- u nas teraz grzeje , ze ho ho :-D Co tam za bluzeczki kupilas ? Ja szukam jakiej fajnej tuniki na mój brzuchol;-):-) i chciałbym jakies fajne spodenki krótkie, bo coś do sukienek nie moge sie przekonac , a tu chyba lato do nas przyszlo na dobre:szok::tak::-D
 
Ewirut takie szersze z krótkim rękawkiem do leginsów. Mogą być na sportowo i na elegancko, bo to taki śliskawy materiał :tak: nie wiem jak je opisać za bardzo :-p
Właśnie też szukałam jakichś fajnych spodenek, ale nic nie ma :-(
W ogóle marzą mi się czarne leginsy ze złotym zameczkiem na dole na nogawce, ale w sklepach też takich nie znalazłam, muszę na necie poszukać ;-)
A takich szerszych bluzeczek na brzuchu jest teraz mnóstwo, więc na pewno coś znajdziesz :tak:
 
Paula - takie najlepsze praktyczne bluzeczki :tak: A takie leginsy z zameczkiem to najczesciej spotykam na rynku :tak:
Ja patrzyłam w internecie na allegro na dziale ciażowym to tam wogóle nic mi sie nie podoba wszysko jest na tych kobietkach takie strasznie szerokie , a Ja chcem ładnie uwydatnic swój brzuszek i zeby ta bluzeczka nie wisiałam na mnie jak worek;-)
 
Ewirut tylko mi chodzi o legginsy z takiego grubszego materiału ze złotym zamkiem... nie takie getrowate :sorry: takie może widziałaś? Wiesz jakby imitacja skóry, czy jakiś inny grubszy materiał :tak:
A może po prostu poszukać w "normalnych" działach, nie tych ciążowych, tylko np. większy rozmiar niż do tej pory nosiłaś? :-)
 
reklama
Paula- tak wlasnie o takie mi chodzi jak mówisz te grupsze:tak:
Wiesz chyba tak zrobie tylko teraz to juz odpada kupowanie na allegro , bo to róznie bywa ... Teraz trzeba przymieżyc bluzeczke :tak:

Bylam troche na podwórku , ale chyba taki upał mi nie słuzy cos dzis :no:
 
Do góry