reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

reklama
Pełna nim się obejrzysz a będziesz miała wystający brzuszek :-) ja też mam teraz spory... :szok: Zresztą jutro pokaże.... :tak:


Kochane idę do sklepu po mleko bo zachciało mi się budyniu.... Wy się zastanówcie jaki mam zrobić: waniliowy, śmietankowy czy malinowy????? :-)
 
Ostatnia edycja:
gnagna :p cesarki najgorszemu wrogowi nie zyczę :-D ale jak mus to mus kochana!
po tych 9 h porodu, jak juz poszlam na sale operacyjna i dostalam zastrzyk pomyslalam - o jak dobrze mi teraz - ale jak znieczulenie puscilo ojjjj wolalam te skurcze... :laugh2:
no i przeszkadzala mi rana we wszystkich czynnosciach, nawet sie umyc nie umialam :-p a przy Zosi to juz w ogole tragedia byla, żeby ja z tej wanienki wyjac do karmienia czy pieluszki :no:
 
Ja uważam, że są plusy i minusy porodu sn jak i cc... każda kobieta przechodzi to indywidualnie i ma inny próg bólu... Niestety musimy to jakoś przeżyć... ;-)
 
reklama
Błonka no tak, ale w sumie cesarka bezpieczniejsza dla małej. Powiedz, czy teraz już czujesz się ok, czy blizna nadal Ci przeszkadza? Słyszałam, że potrafi się paprać i można w jej obrębie stracić czucie???
 
Do góry