reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamy z Płocka,Łąck,Gostynin lub Wincentów.

hej, ja nie jestem z Płocka (mieszkam w Kutnie wiec nawet niedaleko).chcialam tylko powiedziec ze moja znajoma rodzila na Kosciuszki w Plocku bo nie wyobrazala sobie porodu gdzie indziej ale bardzo tego zalowala bo ja paskudnie pozszywali i wdala sie infekcja i dopiero w Kutnie ja"naprawili".
 
reklama
no to ja też coś napiszę, bo naprawdę nikt się nie odzywa i cosik tu zarasta tą pajęczynką.
Mam pytanko jak usypiacie swoje maluszki bo moja Natka usypia bujana na rękach, tzn. tak się przyzwyczaiła, choć ostatnio i tak jej się nie podoba?
Pytanko drugie - znacie jakiegoś dobrego pediatrę z Płocka?
 
Ja nie mogę ci narazie pomóc w kwestii usypiania ;) ale moge polecić ci pediatrę homeopatę,dr Kisielewską.Ma gabinet na Kolegialnej,bezpośrednio u niej można kupić leki homeopatyczne-wszystkie dzieciaki z rodziny męża sie u niej leczą i naprawde ma receptę na wszystkie dolegliwości. Tylko nie wiem ile kosztuje wizyta,bo przyjmuje prywatnie,ale coś mi sie zdaje,że kuzynka ostatnio płaciła tylko za leki u niej...jeszcze zapytam jak będziesz zainteresowana.pozdrawiam!
 
Super, jeśli możesz to zapytaj, a jak możesz to poprosiłabym też o numer telefonu i może coś dokładnie, gdzie dokładnie przyjmuje. Jeśli chodzi o cenę, to nieważne, pewnie standardowo jak wszystkie. Wielkie dzięki, też coś słyszałam o tej pani, bo nazwisko znajome.
 
Monia, moja Nadia jest usypiana w różny sposób, każdy po swojemu. Niania nosi ją trochę a jak robi się kolowata to kładzie na rozłożone łózko i śpiewa jej. Moj mąz kładzie się z nią i włącza muzykę i ona zasypia. A ja wychodzę znią na dwór po obiedzie i wtedy ona śpi! W domu Nadia śpi krótko, czyba, ze ją sie pilnuje, tzn jak się przebudza głaszcze i daje smoka to wtedy pośpi do 2 godzin> Generalnie wszystko pochrzanione! Jak byłam z nią w domku to po prost zasypiała w łóżeczku!Teraz w łóżeczku zasypia tylko na noc!

Lekarza pediatrę mam od 12 lat tego samego i tylko tej pani ufam. Teraz to jak ciocia dla nas!
Co do doktor Kisielewskiej to mam koleżankę, która chodzi do niej z dzieckiem. Za pierwsze wizyty bierze normalne stawki a potem w zależności od leków 10, 15, 20 zł.
 
reklama
Ok, dzięki za pomoc. Czyli ta doktor Kisielewska to bardzo fajny lekarz, super. Ola czekam na szczegóły...... Z góry jeszcze dziękuję
 
Do góry