reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przywitajmy sie :)

reklama
Hej, ja jestem Ania, mam 30 lat, mieszkam w Łodzi. Mam 4letnią córcię Adusię, męża oraz psa :-) z zawodu (i powołania) nauczycielka w liceum. Na szczęście poronienie mnie nigdy nie spotkało i niech tak zostanie. O Dzidzię staraliśmy się 5 miesięcy. buźka;)
 
Cześć:)
Mam na imię Agnieszka, jestem mamą prawie dwulatki Emilki. Mam 27 lat i to moja druga ciąża i choć niespodziewana to sprawiła mi ogromną radość :D
 
ups zapomniałam sie przedstawić;-) Mam na imie Agnieszka lat 35 , to moja druga ciąża mam juz córeczkę lat 8 oraz od 11 lat tego samego męza.:-)
 
hej. Mam na imię Kamila. Mam synka Cypriana, idzie do 3 klasy (w grudniu skonczy 9) i Ksawerka który jest tegorocznym pierwszoklasistą(w listopadzie 6lat) . Na swoim "koncie" również mam poronienie, w zasadzie ciążę obumarłą... No i po tak odchowanych dzieciach zaliczyłam pierwszy raz w życiu tak zwaną wpadkę :-D Początkowo myślałam że oszaleję bo jednak 1% szans na tą wpadkę był i myślałam że śnię!!! Teraz jest ok i mam nadzieję że dzidzia rozwija się zdrowo
 
Hej Ewelina wita :) Mam 31 lat i na koncie synusia Antka. Staraliśmy się o niego 4 lata. Obecna ciąża to typowa wpadka. Zapomniałam zabrać na urlop kolejnego opakowania tabsów no i jest fasolka. Mieszkamy w Głogowie z mężem i kocurem :) Witam serdecznie i mam nadzieję, że dotrwamy razem do końca :)
 
Cześć mam na imię Natalia w sierpniu skończyłam 28lat od onad 5lat jestem mężatką to moja druga ciąża-pierwszy Aniołek w niebie ale teraz musi być wszystko dobrze:-)
Wszystkie trzymajmy się tej myśli że musi być dobrze:-)
Mieszkam we Wrocławiu
 
czesc. Jestem Ilona z Ostroleki. Mam dwojke slicznych dzieciaczkow ; corke Monike - 3,5 roku oraz syna Dominika - rok i 3 miesiace. Tydzien temu dowiedzialam sie, ze jestem znowu w ciazy. Ciesze sie ale i martwie sie jak to bedzie - chyba jak kazda przyszla mama - niezaleznie od tego ktorego dziecka sie spodziewa :) pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry