reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Puste jajo??

Dołączył(a)
13 Lipiec 2021
Postów
4
Hej. Najpierw kilka faktów
Ostatnia miesiączka 16 maj 2021 cykle 32 dniowe
Pozytywny test owulacyjny 30 i 31 maj
Pozytywny test ciążowy 12 czerwiec
Obecnie według om 8 tc
Według usg 6+6. Sam pęcherzyk ciążowy kompletnie pusty w środku. Beta hcg z dziś to 14000 z czego dwa dni temu byla 13000 przyrost tylko 7%.
Czy jest jakaś szansa, że jeszcze mi się uda?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Szansy tutaj raczej nie widzę. Beta słabo urosla. No i rozpoczęłaś już 9 tc więc wartość powinna być już w dziesiątkach tysięcy. I chyba coś z datami tutaj pomieszałas.
 
Gin musiala isc pilnie na operacje i kazali mi przyjść w piątek. W sumie dowiedzialam się tyle ile przyrost bety i, że dalej nie ma zarodka. Na usg widoczna też krew w macicy. Krwawie już od tygodnia i co drugi dzień chodzę na usg i badam betę w szpitalu na cito. Do dziś wykluczyli poronienie ale dziś przerwano nam rozmowę chociaż ja tu nie widzę szans już, nie po tej becie.
beta 9.07 7500
Beta 11.07 13000
Beta 13.07 14000
A co mówili w szpitalu?
 
Gin musiala isc pilnie na operacje i kazali mi przyjść w piątek. W sumie dowiedzialam się tyle ile przyrost bety i, że dalej nie ma zarodka. Na usg widoczna też krew w macicy. Krwawie już od tygodnia i co drugi dzień chodzę na usg i badam betę w szpitalu na cito. Do dziś wykluczyli poronienie ale dziś przerwano nam rozmowę chociaż ja tu nie widzę szans już, nie po tej becie.
beta 9.07 7500
Beta 11.07 13000
Beta 13.07 14000
No ja niestety też nie widzę szans. Zwłaszcza,że jest krwawienie i kiepsko rosnącą beta. Moim zdaniem przygotuj się na najgorsze.
 
reklama
reklama
Do góry