reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Puste jajo 6/7 tydzień

Necia.k82

Początkująca w BB
Dołączył(a)
1 Wrzesień 2017
Postów
22
Dziewczyny jaką mam jeszcze szanse na pojawienie się zarodka?
W piątek 3/03 miałam usg lekarz stwierdził że 6 tydzień pęcherzyk ciążowy piękny ale to puste jajo, totalnie puste jedynie na brzegu jaja zarys ale nie mógł powiedzieć czy szykuje się zarodek.... Dziś mam usg u innego lekarza nie wiem czy nie za szybko, czy jest jeszcze szansa na szczęśliwy finał?
Transfer 3 dniowego zarodka 3 luty
 
Ostatnia edycja:
reklama
Problem w tym że nic mi nie podał, żadnego wymiaru. Pokazał tylko obraz usg i kazał przyjść za tydzień
 
Problem w tym że nic mi nie podał, żadnego wymiaru. Pokazał tylko obraz usg i kazał przyjść za tydzień

Hmm to dziwne bo diagnozę pustego jaja można postawić tylko na podstawie wielkości pęcherzyka ciążowego.
Jak będziesz dziś na tym drugim usg koniecznie spytaj o wymiar
 
Hmm to dziwne bo diagnozę pustego jaja można postawić tylko na podstawie wielkości pęcherzyka ciążowego.
Jak będziesz dziś na tym drugim usg koniecznie spytaj o wymiar
czytałam chyba cały internet przez te kilka dni i doczytałam się że jeśli jest diagnoza puste jajo to pęcherzyk musi mieć 25 MM ,zostałam zupełnie bez żadnej informacji... Boję się dzisiejszego usg, ale też pomału godzę się z porażką
 
czytałam chyba cały internet przez te kilka dni i doczytałam się że jeśli jest diagnoza puste jajo to pęcherzyk musi mieć 25 MM ,zostałam zupełnie bez żadnej informacji... Boję się dzisiejszego usg, ale też pomału godzę się z porażką

Na ten moment musisz po prostu dotrwać do usg. Wiele na tym etapie zależy od sprzętu i dokładności lekarza. Jeśli ten nie zmierzył nawet pęcherzyka to trudno mówić o jego dokładności.
Koniecznie daj znać po wizycie
 
Na ten moment musisz po prostu dotrwać do usg. Wiele na tym etapie zależy od sprzętu i dokładności lekarza. Jeśli ten nie zmierzył nawet pęcherzyka to trudno mówić o jego dokładności.
Koniecznie daj znać po wizycie
wizytę mam 12.30 mam nadzieję że coś więcej będę wiedziała.
Dam znać po❤
 
reklama
Do góry