reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pusty pęcherzyk ciążowy

Gusia 2106

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Listopad 2019
Postów
503
Cześć dziewczyny.
Moja sytuacja wygląda następująco.
03.05.2017 pierwsza ciąża- 3-4 tydzień stracona, łyżeczkowanie.
Po dwóch latach starań udalo się.
Niestety w czwartek lekarz stwierdził pusty pęcherzyk ciążowy. W poniedziałek do szpitala.
Mam 27 lat, i bardzo chciałabym już dac potomka na świat.
Czy są tu kobiety, które również spotkała taka przykra sytuacja z pustym pęcherzykiem?
Czy udało Wam się później zajść normalnie w ciążę?
Czy miałyście jakieś badania które pokazały dlaczego tak się stało?
Ja miałam TSH 6.7, i przyrost bety tylko 50%.
Pozdrawiam
 
reklama
Rozwiązanie
Mam termin na styczeń u endokrynologa. Mam nadzieję że mi pomoże. Cytomegalowirus jejku, pierwsze w życiu słyszę
Ja tez tego nie znałam, ale razem z koleżanką, w tym samym czasie byłyśmy w ciąży, i chodziliśmy do różnych lekarzy, a że jej lekarz zlecił to badanie ,to z ciekawości i ja zrobiłam sobie , super że idziesz do endo, na pewno pomoże i będzie dobrze
Tak, moja pierwsza ciąża w 2015 to było puste jajo płodowe. Później staraliśmy się półtorej roku, bo tyle zajęło mi w sumie unormowanie TSH. Teraz mam dwójkę dzieciaczków z dwuletnią różnicą wieku :)
Uda Wam się :) powodzenia
 
Tak, moja pierwsza ciąża w 2015 to było puste jajo płodowe. Później staraliśmy się półtorej roku, bo tyle zajęło mi w sumie unormowanie TSH. Teraz mam dwójkę dzieciaczków z dwuletnią różnicą wieku :)
Uda Wam się :) powodzenia
Ja w kwietniu robiłam TSH i było wszystko w porządku, nawet mi przez głowę nie przeszło, że może być coś nie tak jak dowiedziałam się o ciąży.
 
Moja pierwsza tez pusty pęcherzyk ,i tez lyzeczkowanie, potem 1.5 roku ,znowu ciąża, ale niestety serduszko przestało bić w 9 tyg ,obyło się bez lyzeczkowania, badania, tylko podstawowe ,tsh ,prolaktyna i tu pojawił się problem ,brałam bromergon, i po pół roku zdrowa ,dowonoszona Ciąża, u Ciebie tsh za wysokie i to bardzo ,powinno być nie więcej jak 2
 
Moja pierwsza tez pusty pęcherzyk ,i tez lyzeczkowanie, potem 1.5 roku ,znowu ciąża, ale niestety serduszko przestało bić w 9 tyg ,obyło się bez lyzeczkowania, badania, tylko podstawowe ,tsh ,prolaktyna i tu pojawił się problem ,brałam bromergon, i po pół roku zdrowa ,dowonoszona Ciąża, u Ciebie tsh za wysokie i to bardzo ,powinno być nie więcej jak 2
Hej Fado, miałaś problem z prolaktyna i TSH czy z jednym z nich? Ja nie wiem jak prolaktyna.
 
reklama
Ja tylko z prolaktyna, i tylko to leczylam ,ale Tez u mnie przy 3 ciąży, wyszło że mam świeże przeciwciala cytomegalowirusa, co mogło być powodem wcześniejszej straty ,ale u Ciebie tsh do leczenia koniecznie
Mam termin na styczeń u endokrynologa. Mam nadzieję że mi pomoże. Cytomegalowirus jejku, pierwsze w życiu słyszę
 
Mam termin na styczeń u endokrynologa. Mam nadzieję że mi pomoże. Cytomegalowirus jejku, pierwsze w życiu słyszę
Ja tez tego nie znałam, ale razem z koleżanką, w tym samym czasie byłyśmy w ciąży, i chodziliśmy do różnych lekarzy, a że jej lekarz zlecił to badanie ,to z ciekawości i ja zrobiłam sobie , super że idziesz do endo, na pewno pomoże i będzie dobrze
 
Rozwiązanie
Do góry