reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pusty pęcherzyk ciążowy

No od tego tu jesteśmy! :tak:
To trzymam kciuki by była to zdrowa i fajna ciąża :tak:
A co do bólu piersi...hreeee Kochana przygotuj się jeszcze na "urocze" swędzenie!!!!!! Lepiej szybko kupić np. Bepanthen i smarować,bo ja na początku się boleśnie zadrapywałam...:baffled:
 
reklama
Może nie bedzie tak źle. Ja do tej pory wcale nie odczuwam piersi. Nawet się zbytnio nie powiększyły. No ale przy mojej miseczce E to normalne, nie wiem.
 
Hey Dziewczyny! Właśnie odebrałam wyniki z BHCG. 25.06 tj. piątek miałam 24894 a w pon tj 28.06 miałam 36935. Co to oznacza??? Czy wszystko jest w porządku?? Czy po tych wynikach można rozpoznać czy to ciążą pozamaciczna??? Bardzo proze o szybką odp
 
Tak bym chciała żeby to była zdrowa ciąża!!!! Tylko dlaczego jej nie widać na usg??? MOże powodem jest to że usg gin robi mi brzuszne a nie dopochwowe??? Jutro mam umówioną wizyte. Ale nie wiem czy warto iść, bo znów usłysze że nie widzi ciąży :( sama nie wiem.... :(
 
bierz wynik i zmień lekarza. Wczesne rozpoznanie ciąży może być tylko robione przez usg dopochwowe. ps.MOJE GRATULACJE!!!!
 
Ela, a do tego samego lekarza jestes umówiona? Jeżeli tak, ja bym nie poszła, szkoda Twoich nerwów. Z jakiego miasta jesteś? Wejdź na liste polecanych lekarzy i zobacz do kogo warto isć. Dobry, godny zaufania lekarz, to w ciąży podstawa, a nie ufałabym ginekologowi, który na początku ciązy robi zwykłe USG.
 
reklama
Do góry