reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pyszności........-czyli przepisy na żarełko

ja zawsze daje 1 budyn i zazwyczaj tyle wystarcza,
rodzynki dobrze byloby sparzyc mozesz nawet namoczyc je w alkoholu :-) ja robie bez bo srednio przepadam za nimi
ale mozesz zrobic mase serowa z przepisu na sernik krolewski i zobaczysz ze to jest jeden z lepszych
siostra robila taki inny zawsze byl samczny ale ostatnio zrobila z tego przepisu i mowila ze niebo w gebie:-D
a zeby bylo smieszniej dla mnie on jak jest cieply ma najlpeszy smak i co najwazniejsze daje sie go kroic cieply

ja dzisiaj kupie ser w widerku i tez upieke takiego mi smaka narobilas
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ciasteczko zrobilam ten sernik zlukrem tyle ze nie widac tych paskow,za to posypalam posypka kolorowa i ladnie wyglada:-)
 
PĄCZKI DLA LENIWYCH z twarogiem.

3 x jaja całe
3 łyżki cukru
25 dag twarogu
1 i 1/2 szklanki mąki
1 łyżeczka proszku do piecz.

Twaróg rozdrabniasz, albo praska albo poprostu widelcem, dodajesz jaja, cukier, mąke i prosz. do pieczenia i mieszasz :tak:
Na rozgrzany olej (w garnku najlepiej nie duzym) wkladasz łyżką wyrobione ciasto - podobnie robi sie lane kluski, tylko tu forma bardziej okragla.
Wyciagasz gdy sie zarumienia z 2 stron ;-)
Zdaza się ze sie przykleja do dna garnka, trzeba delkikatnie w tedy odkleic je. Na koniec po ostygnieciu posypujemy cukrem pudrem.
Naprawde szybko i smacznie - polecam.
SMACZNEGO :-)

foto w czasie wyrobu na oleju
Zdj%C4%99cie314.jpg


a tu troche mi sie zjaraly ale wyszly PYYYYYSZNE ;-D
Zdj%C4%99cie315.jpg
 
Ostatnia edycja:
fajny przepis a wszystkie paczki to istna bomba kaloryczna, dlatego ja jutro jem tylko paczki i nic wiecej hehe
 
Ciasteczko upiekłam dzis swój pierwszy sernik w zyciu Niebiański sernik
Wyszedł zajebiaszczy i juz go prawie nie ma :)Tylko ze posmarowałam mój roztopiona czekolada z masłem i posypałam orzeszkami
Pychota dzieki wielkie
 
no babeczka ma niezlego bloga, wydala ksiazke i mieszka w Szkocji:-)
no to gratulacje kochana ze sernik sie udal i oto chodzi:tak::-):-)
ja kupilam wczoraj 2 foremki w ksztalcie serca wiec jutro je wyprobuje za za 1,5tyg moj M ma urodziny wiec cos tam stworze:-D
 
reklama
Ciasteczko--- KOCHAM CIE

upiekłam wczoraj twój biszkopt nie liczyłam ze sie uda (próba generalna przed Kayki urodzinami)wyszedł rewelacyjny.
A najwazniejsze ze taki prosty i mało składników zadnych kombinacji z mąka ziemniaczana itd
Dzieki wielkie :***
 
Do góry