reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytanie czysto teoretyczne

Rudaa94

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Grudzień 2019
Postów
9 086
Witajcie. Wraz z mezem stwierdzilismy ze pOra starac sie o rodzenstwo dla naszej corki. Uzywam tych kalendarzy typu flo ale w jednym co innego w drugim co innego :p Srednia z okresu ostatnich 3 miesiecy to cykl 29-30 dni, OM 7.12.19, stosunek 24/25, 25/26.12. (18-20dc)Nie rozgarniam tych widelek na owu itp. Tak z ciekawosci czy sa tu jakies szanse ? ;) pierwsza cora byla "wpadka" prawie 8 lat temu :p
 
reklama
Rozwiązanie
Ja czytając rozne historie z testami przed @ zrobilam dzis w sumie o tak o "moze tez jestem wyjatkiem od reguly" ale negatyw. (Babeczka ktora czekala ze mna na otwarcie apteki tez kupowala test- chyba taki okres na niespodzianki) jeszcze brakuje zeby cora mi sie dowiedziala ze sie staramy, tak sie spieszylam ze torby nie zamknelam i wszystkie zapasowe testy na wierzchu - pleciuga niemilosierna, zaraz wszyscy by wiedzieli. Coz. Bedziemy sie starac w przyszlym miesiacu (tak juz mi małż zapowiedział) wiec poki co walczymy z przeziebieniem. Jakby mi sie @ nie pokazala w trakcie weekendu to bede wtedy myslec, bo mam wizyte u ortopedy na zastrzyki. Zycze Wam tym czasem szczesliwego nowego roku obfitego w same dobe wiadomości i pozytywne...
Jeśli masz cykle 30-dniowe to owulacja powinna być w 16dc, więc 18-20dc to raczej trochę późno, ale zdarza się, więc teoretycznie szanse są.
Najlepiej starać się we wszystkie dni płodne, owulację i dzień po owulacji.
 
Dlatego właśnie wspomnialam ze pytanie jest czysto retoryczne po przestudiowaniu wszelkich stron internetowych, kalendarzy i kalkulatorow :) Tym bardziej ze wiadomo swieta, stres i ta cala bieganina byla :)
 
Ja staralam sie caly miesiac i sie udalo :d
 

Załączniki

  • Capture+_2019-12-27-11-36-57.png
    Capture+_2019-12-27-11-36-57.png
    48,4 KB · Wyświetleń: 124
Druga sprawa ze wszystko moglo sie poprzesuwac. Aktualnie funkcjonuje w trybie nocnym, w ciagu dnia spie( od jakiegos miesiaca, ze wzgledu na problemy z ulozeniem sie do snu-mala awaria nogi), stresu troche przed swietami tez bylo i biegania wiec jak wyjdzie to bedziemy skakac z radosci, jak nie to bedziemy probowac znowu i tak do skutku :)
 
U mnie i 2 moich koleżankę flo się sprawdziło, wiem bo miałyśmy monitoring u gina ,i pasowało z tym co apka pokazywała, ale pamiętaj nic na siłę, bo głowa blokuje ,bardzo ,u mnie to 2 lata trwał o, bo tak bardzo chciałam mieć 1 dzoecko, wszyscy dookoła po 2, ja już swój wiek mam itd ,ale udało się dopiero jak całkowicie odpuscilam, już nie miałam sił
 
No wlasnie mam flo i jeszcze jeden i jest rozbieznosc :p ale to bardziej korzystam jako notatnik co do @ :) jakiegos ogromnego parcia nie mam, bo dopiero postanowilismy cokolwiek działac w tym temacie :) bedzie co bedzie i kiedy bedzie :) chociaz, a nuz sie uda ;) Maz by mial pare dni spozniony prezent urodzinowy:) bo pdzewidywana @ jest na trzech kroli
 
reklama
No wlasnie mam flo i jeszcze jeden i jest rozbieznosc :p ale to bardziej korzystam jako notatnik co do @ :) jakiegos ogromnego parcia nie mam, bo dopiero postanowilismy cokolwiek działac w tym temacie :) bedzie co bedzie i kiedy bedzie :) chociaz, a nuz sie uda ;) Maz by mial pare dni spozniony prezent urodzinowy:) bo pdzewidywana @ jest na trzech kroli
Super ! Oby się udało, jak nie ma parcia to pewnie się uda ,najgorzej jak się o niczym innym nie myśli
 
reklama
Dokladnie :) tym bardziej ze ovu podejrzewam(nie sprawdzalam) ze byla ok. Wigilii lub 25 (w feworze swiatecznym ciezko bylo z pamiecia:p). Typowe objawy mialam- kłucie, tkliwosc itp.
 
Do góry