reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytanie odnośnie umowy

malinka122

Początkująca w BB
Dołączył(a)
19 Wrzesień 2016
Postów
21
Miasto
Warszawa
Cześć dziewczyny wiem że tutaj poruszane są może trochę inne tematy ale naprawdę nie mam gdzie się poradzić . Mam umowę na czas określony ktora kończy się w styczniu ale z racji ciazy przedłużona zostanie do marca i tutaj pojawia się moje pytanie co dalej z urlopem macierzyńskim jak to wygląda ? czy sprawę potem przejmuje ZUS ? muszę gdzieś składać jakiś wniosek ? wybaczcie tyle pytań ale jestem kompletnie ciemna jeśli chodzi o te tematy
 
reklama
Wiem, że macierzyński masz na pewno ale jak to później wygląda to nie mam pojęcia, ale najlepiej będzie jak zgłosisz się do swojego zakładu pracy. Tam księgowa na pewno będzie wiedziała dokładnie co, jak i gdzie
 
Do góry