)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Pytanie

G

Gość001

Gość
Test beta HCG z krwi zrobiony tydzień przed okresem będzie już wiarygodny? Jaki wyniki miałyście tydzień przed okresem z krwi?
 
reklama

Dozamnie88

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Lipiec 2019
Postów
170
Rozwiązania
0
Tydzień przed okresem nie będzie jeszcze hormonu Hcg. Jedynie jeśli miałabyś owulację wcześniej niż liczysz jest możliwość, że beta coś już pokaże.

Robiłam 2 dni przed @ i u mnie było około 26.
 

Fado123

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Styczeń 2019
Postów
1 977
Rozwiązania
2
Wątpliwe żeby cokolwiek wyszło ,czy to z krwi czy tym bardziej test ciążowy ,poczekaj do daty @ wtedy masz pewność jeśli chodzi o bete
 
reklama

Iga86

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Sierpień 2019
Postów
35
Rozwiązania
0
To zależy od stężenia. Mi testy pozytywne wychodziły pozytywne dzień przed @. Test z krwi robiłam tydzień po 1 - 252,6 A po 72 h już 1075. W tym samym laboratorium rób krew.
Trzymam kciuki
 
reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry