reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytanie

Dołączył(a)
5 Styczeń 2020
Postów
11
Witajcie kochane mamusie :) przychodzę do was z pytaniem, ponieważ dopiero teraz się tego dopatrzylam a wizytę mam 20.01 to zapytam was może wy mniej więcej będziecie znały odpowiedź.
Wiec tak:
Miesiączkę miałam albo 23.06 albo 24.06, cykle mam równo co 30/31 dni. Stosunek odbył się 10.07 oraz 11.07, a lekarz na prenatalnych(1 trymestru) podał termin wg usg na 28.03 i że ciąża jest 2 dni starsza czy owulka mogła się jakoś przesunąć? Z góry dziękuję wam za odpowiedź bo mój ginekolog do którego chodzę od pocStku podaję termin 31.03 a 01.04 dlatego dziwi mnie te 3-4 dni różnicy skoro seks był właśnie 10.07 i 11.07
 
reklama
Owulacja jak najbardziej mogła się przesunąć. W moim przypadku jest taka sytuacja że termin z om mam na 16.01 a z usg na 23.01. Według terminu z om wynikałoby, że szczęśliwy seks był podczas miesiączki, co mnie zdziwiło, wszystko jest możliwe.
A na początku miałam w ogole ciążę wcześniejsza o tydzień. Dopiero w 2 trymestrze się unormowało.
 
Owulacja jak najbardziej mogła się przesunąć. W moim przypadku jest taka sytuacja że termin z om mam na 16.01 a z usg na 23.01. Według terminu z om wynikałoby, że szczęśliwy seks był podczas miesiączki, co mnie zdziwiło, wszystko jest możliwe.
A na początku miałam w ogole ciążę wcześniejsza o tydzień. Dopiero w 2 trymestrze się unormowało.
Dziękuję pięknie za odpowiedź, wiem że to mała różnica ale jestem ciekawa jak to możliwe po prostu 😁
 
Bo wszystko zależy jak pomiar zostanie dokonany. Moim zdaniem tu nie ma nic dziwnego, a w zasadzie można powiedzieć że terminy się pokrywają. Tu nic nie musiało się przesunąć. Jedno z drugim się zgadza.
Nie za bardzo rozumiem, co Ciebie dziwi w tych wyliczeniach.

I żebyś się nie zdziwiła - termin porodu wypadnie gdzieś pomiędzy 14.03 a 15.04.
 
reklama
Bo wszystko zależy jak pomiar zostanie dokonany. Moim zdaniem tu nie ma nic dziwnego, a w zasadzie można powiedzieć że terminy się pokrywają. Tu nic nie musiało się przesunąć. Jedno z drugim się zgadza.
Nie za bardzo rozumiem, co Ciebie dziwi w tych wyliczeniach.

I żebyś się nie zdziwiła - termin porodu wypadnie gdzieś pomiędzy 14.03 a 15.04.
Dziękuję za informację :) no w sumie racja wszystko się może poprzesuwac bo można wcześniej i później rodzic, tylko mnie ciekawilo którego dnia dokładnie doszło do poczęcia tak na przyszłość czy wszystko mam regularne :)
 
reklama
Do góry