reklama

Radomskie targowisko, czyli sprzedam, kupię, oddam

Temat na forum 'Radom' rozpoczęty przez sewa, 26 Luty 2011.

1. sewa

sewa mamuśka ;-)

Otwieramy RADOMSKIE TARGOWISKO...jeśli chcecie coś sprzedać,oddać albo kupić to zapraszamy!!!!
    RADOMSKIE TARGOWISKO.
    Jest to miejsce dla RADOMSKICH MAMUSIEK- Posty użytkowników, którzy logują się wyłącznie po to by coś sprzedawać (w szczególności osoby prowadzące sklepy/ działalność gospodarczą ) będą kasowane.

W poście można umieszczać zdjęcie lub link do allegro lub innych stron z własnymi aukcjami internetowymi.

Wszelkie posty dotyczące leków na receptę będą kasowane.

Ostatnia edycja: 6 Grudzień 2012
  2. ada77

ada77 Początkująca w BB

Witam!
    jestem zainteresowana kupnem wózka głębokiego LEKKIEGO. CZEKAM NA OFERY

3. reklama
  4. oleander

oleander Zaciekawiona BB

słyszałyście o Szafa Party w Radomiu w G2 ? tam prawdopodobnie jest bezpłatna wymiana ciuszków. może warto wstąpić w niedziele? Ja się wybieram z moja 2 wariatuńciów może coś upolujemy.

5. ch.emilia

ch.emilia Początkująca w BB

Czy orientujecie się czy w najbliższym czasie będzie organizowana taka wymiana?

6. renatkanuta

renatkanuta Fanka BB :)

witam! mam do oddania drewniane łóżeczko dziecięce(3 poziomowe, wyjmowane szczebelki), kolor (chyba) sosna ewentualnie olcha - (ciężko ocenić) i nieużywany kocyk niebieski w zyrafy.

7. Justa_82

Justa_82 Mamuśka x3

8. midey

midey Aktywna w BB

witam, ja mam żyrafę Fisher Price'a- te dużą na łapach z piłeczkami w stanie bardzo dobrym, jest któraś zainteresowana?

9. agushka

agushka Fanka BB :)

Cześć Dziewczyny :)
    Nazywam się Agushka i jestem babyboomową mamą rocznej Basi :)
    Chciałabym Was zaprosić do zapoznania się z moim rękodziełem - tworzę kolorową niemowlęcą pościel, śpiworki dla dzieci i inne praktyczne akcesoria. Ponieważ wszystkie przedmioty są wykonywane ręcznie istnieje możliwość uszycia rzeczy pod specjalne zamówienie (rozmiar, kolor itp.)
    Może Was coś zaciekawi? Zapraszam na
    https://www.facebook.com/pages/kumka...5408174?ref=hl

Jeśli byłybyście zainteresowane zakupem - proszę podajcie hasło 'baby boom' a otrzymacie 10% zniżkę :)
    Zapraszam!
    View attachment 563436 View attachment 563437 View attachment 563438 View attachment 563439 View attachment 563440 View attachment 563441 View attachment 563442 View attachment 563443 View attachment 563444 View attachment 563445

10. reklama
  11. kaja79

kaja79 Początkująca w BB

Ostatnia edycja: 15 Luty 2014
  12. augustynka

augustynka Oczekująca Mamusia :)

Cześć

Mam do sprzedania wózek Navington Galeon dla dziewczynki bo kolory brąz + brudny róż. Extra na zimę ze względu na duże pompowane koła! Proawdzi sie super!
    Do kompletu posiadam parasolke, ciepły śpiworek, torbę, adaptery do fotelika samochodowego.
    Akcesoria w kolorze wózka.

POLECAM!!! W razie pytań służę pomocą!

http://allegro.pl/wozek-4w1-navington-rama-galeon-zestaw-akcesoria-i4509084478.html

Pozdrawiam!

Poleć forum