reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ram tam tam - ząbki mam.

U nas tez z kazdym kolejnym zabkiem Jasko przechodzi to gorzej, myslalam, ze bedzie odwrotnie - im dalej tym mniej bolesnie, ale jest odwrotnie. :baffled:
 
reklama
Dove to sie mały rozkrecił;)ale moze lepiej bo bedziecie miec to szybciej za soba;)

u nas pare dni temu wyszedł czwarty zabek wiec mamy dolne jedynki i gorna jedynke i dwojke prawe;)a w drodze widac lewe ;) i tez jest coraz gorzej tzn dolne jedyneczki bezobjawowo ,omal przeoczone a dwojka szła w parze z pobudkami np co 10min przez miesiac:/
 
Asco , Dove , Ola to jakoś tak jest trzy pierwsze jedynki wyszły bez objawowo a kolejna jedynka z temperaturą a dwójka z wymiotami , biegunką i mega marudzeniem tak że im dalej tym gorzej u nas też 5 kolejne trzy dwójki w drodze i jeszcze 15 przed nami włosy mi się na głowie jeżą jak o tym pomyślę.
 
Hej dziewczyny,
moja Ola dostała pierwszego ząbka jak miała skończone 11 miesięcy, była to lewa dolna jedynka, druga dolna jedynka wyszła 2 tygodnie później i do tej pory nic. Chociaż zastanawiam się czy teraz jej nie wychodzą, bo mała zupełnie nie chce jeść stałych pokarmów tylko butelkę i może jakiś jogurt. Nie płacze, nie marudzi, torchę wkłada rączki do buzi. A jedzenie wypluwa. Ja nic w buzi nie widzę, co wy o tym myślicie?
Pozdrawiam Klaudia
 
klaudul - ja bym się tym bardzo nie przejmowała, mojej chrześnicy pierwszy ząbek wyszedł jak miała 13 miesięcy! U Was już są dwa, u nas niewiele więcej - bo 4 i też nic nadal nie widać. Byliśmy na naszej pierwszej wizycie kontrolnej u dentysty i powiedział, że ząbki są ładne, proste i zdrowe, nie miał żadnych zastrzeżeń ;-)
 
Hej, dzięki za szybką odpowiedź. Z ząbkami mi się nie śpiszy, natomiast martwi mnie to niejedzenie. Teraz jest przecież okres bardzo dużego zapotrzebowania na różnorodne składniki, w dodatku mała zaczyna chodzić, więc potrzebuje siły, a ona tyle zje co kot napłakał.
 
katjusza - nie jadła prawie nic przez 3 dni, dziś jest niby lepiej, bo jadła kawałek bułki, ryż z jabłkiem i butelkę na sen. więc ja już głupieje..może to zwykłe kaprysy :D
 
reklama
I wreszcie przebiły się górne czwórki:sorry: Trwało to z dobrych parę miesięcy:happy:
 
Do góry