reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ratunku spuchły mi nogi :/ cy bede rodzić?

Kittykiry

Początkująca w BB
Dołączył(a)
19 Październik 2013
Postów
22
Dziewczyny został mi miesiac di terminu a tak mi spuchły nogi ze szok wczesniej nie puchły przez cała ciaze czy to moze byc oznaka zblizajacego sie porodu?
 
reklama
ja osobiście nie wiem co mają spuchnięte nogi do porodu... mi w ostatnim miesiącu też wszystko niesamowicie puchło (tyle że ja rodziłam na początku września a sierpień był bardzo gorący) i to nie tylko nogi ale i ręce i twarz
 
jedz mniej soli i słonych potraw, pij więcej wody, sok pomidorowy oraz herbata żurawinowa, może ci to pomoże ;-) no i staraj się leżeć z nogami wyżej to też pomaga :-)
 
z tymi spuchniętymi nogami to bywa BARDZO różnie:) przed pierwszym porodem miałam spuchnięte jak banie na dzień przed godziną zero.. za drugim razem spuchły dopiero po porodzie a np. moja Mama miała opuchnięte 2 tygodnie przed moimi narodzinami - także to sprawa bardzo indywidualna:)
 
ja leżałam w szpitalu na miesiąc przed porodem i tradycyjnie zaczęły puchnąć mi nogi, lekarz zalecił dietę bezsolną a urodziłam i tak przez wywoływane cc z innych względów już po tym jak nogi wróciły do normalnego stanu
 
Mi nogi też spuchły ok. miesiąc przed porodem:) Tak jak radzą koleżanki wyżej odpoczywaj z nogami w gorze na pewno przyniesie ulgę:-)
 
Pod koniec ciąży jest duży ucisk na naczynia krwionośne nogi muszą dużo znieść wiec sie nie martw namaczaj sobie w ciepłej wodzie mi ulge przynosiła zimna woda ale wtedy to był maj i 30 pare stopni i tak jak dziewczyny radzą pod nogi podkładaj zwinięty kocyk np żeby były wyżej.;-)
 
reklama
Dziewczyny został mi miesiac di terminu a tak mi spuchły nogi ze szok wczesniej nie puchły przez cała ciaze czy to moze byc oznaka zblizajacego sie porodu?

To nie jest oznaka, że nie długo będziesz rodzić. Musisz się zgłosić do lekarza bo może to być przyczyna jakiegoś powikłania, choroby np. zatrucia ciążowego.
 
reklama
Do góry