reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Reakcja bliskich a ciąża :)

Powiem Ci że nawet widze siebie na kosmetologi ale i tak nie wiem czy dam rade sie nauczyc do maja :)
do maja dużo czasu. Normalnie też byś mature pisała;) ja tak myślę, że jak mi z dzieckiem nie bedzie szła nauka w 3 klasie, to zrobię rok przerwy odchowam bobasa, a potem pójdzie do żłobka a ja do szkoły;) wszystko przemyślane już mam ^^

w57vyx8d0y5gtqc5.png
 
reklama
Mam 21 last I jestem w ciąży. Jezeli chodzi o rodzinę to najpierw powiedzialam mamie bo jestem z nią bardziej zżyta i wiedzialam ze lepiej to zniesie. A tacie powiedziałyśmy razem. Jakoś poszło . Muszą obyć sie z sytuacją. A sytuacja u nas nie typowa bo narzeczony nie jest polakiem i nie mieszka tu na stale (jeszcze) . Więc jest to trochę skomplikowane ale bedzie dobrze. A jezeli chodzi o studia to jestem na 3 roku i od przyszlego semestru prawdopodobnie wezmę dziekanke, termin mam akurat na sesje. I potem wrócę z maluchem
 
Półmetek fajna sprawa.. w zeszłym roku super się bawiłam :) ... ja teraz zaczęłam się martwić o sukienkę na studniówkę... mam 7 stycznia a do tego czasu obawiam się, że mogę stać się wielorybem i nic nie będzie na mnie pasować :) udało Ci się powiedzieć rodzicom ? :)
 
Półmetek fajna sprawa.. w zeszłym roku super się bawiłam :) ... ja teraz zaczęłam się martwić o sukienkę na studniówkę... mam 7 stycznia a do tego czasu obawiam się, że mogę stać się wielorybem i nic nie będzie na mnie pasować :) udało Ci się powiedzieć rodzicom ? :)
właśnie o tobie myślałam że bedziesz juz ładny brzuszek mieć.Ja bym pewnie poszła w jakiejś w styli greckim- długa zwiewna i wygodna ;) jutro powiemy;) dzisiaj moja mama ma wręcz "zajebisty" humor więc może być wesoło xD w takich chwilach cieszę się że mój facet jest starszy i w razie W, coś sobie wynajmiemy ;)

w57vyx8d0y5gtqc5.png
 
Powiem Ci, że my teraz mieszkamy w wynajętym mieszkaniu i fajna sprawa w sumie... ale to jest na 4 piętrze bez windy i jednak musimy pomyśleć o przeprowadzce bo nie sądzę, żebym za kilka miesięcy dała rade tu wejść :)
 
reklama
Powiem Ci, że my teraz mieszkamy w wynajętym mieszkaniu i fajna sprawa w sumie... ale to jest na 4 piętrze bez windy i jednak musimy pomyśleć o przeprowadzce bo nie sądzę, żebym za kilka miesięcy dała rade tu wejść :)
kto cie utrzymuje ? rodzice coś dokładają czy facet ?

w57vyx8d0y5gtqc5.png
 
Do góry